Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
Şu amiral seviyesinin ayaklar altına alan Fuji'dir bu adam yüzünden bu seviye paçavra olarak görülmeye başlandı.

Zoro'nun bi tık üstüdür Doflamingo. Gözünüzde fazla büyüttüğünüzü düşünüyorum Doflamingo'yu.
1 tık demek,anladım sağol.

Ankette cazip isimler var ama kimsenin Bogart'tan bahsetmemesi epey şaşırtıcı. Zira adam Garp'la birlikte koca KK tayfasını tokatlayan yegane kişi.
Gözümden kaçmış Smokerın alıntısıyla fark ettim.
İmzamı atarım.

Artık önyargılarımızı bir kenara atalım.Amirallerden sonra illa ki yonkoular gelir diye birşey yok.Bakın yeni lord amiralin yanındaki tayfayı katletmiş kolunu da almış bir kenara atmış.Yani bir shichibukai de herhangi başka bir korsanda amiralden güçlü olabilir,denk olabilir.Sadece yonkoular en güçlü sıfatını almışlar diye bu iki seviye arasında kimsenin olamayacağı anlamına gelmez.Amiralden güçlü ama yonkoudan zayıf karakterler çıkabilir ileride karşımıza.

Artık önyargılarımızı bir kenara atalım.Amirallerden sonra illa ki yonkoular gelir diye birşey yok.Bakın yeni lord amiralin yanındaki tayfayı katletmiş kolunu da almış bir kenara atmış.Yani bir shichibukai de herhangi başka bir korsanda amiralden güçlü olabilir,denk olabilir.Sadece yonkoular en güçlü sıfatını almışlar diye bu iki seviye arasında kimsenin olamayacağı anlamına gelmez.Amiralden güçlü ama yonkoudan zayıf karakterler çıkabilir ileride karşımıza.
+
Meselaa, Mihawk da o seviyede olabilir.

Kesinlikle katılmıyorum.

Kesinlikle katılmıyorum.
Konu mihawk yada bir başkası değil.Şu ankette söylediğim gibi daha güçlü bir karakter yok zaten büyük ihtimalle,çoğunun amirallerden pek bir artısı olmadığını gördük.Ben ileride görebileceğimizi düşünüyorum.Bir yonkou düştü diye luffy hemen o seviyeye gelmez ikinciye kafa tutana kadar böyle karakterlerle karşılaşır.

GAMBIT

ben beckmann ve mihawk amirale denk.

dof-sabo-marco çok yakınlar. jozu bir tık gerilerinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık