Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
çok net mingo sama. şu ana kadar gördüğümüz en komple karakter.

beckmanı görmedik bilmiyoruz yorum yapamam, sabo için daha erken, marco belki, jozu ve mihawk ise anca shichi.

çok net mingo sama. şu ana kadar gördüğümüz en komple karakter.

beckmanı görmedik bilmiyoruz yorum yapamam, sabo için daha erken, marco belki, jozu ve mihawk ise anca shichi.
Bir tarafta bir amirali ve arkasındaki adamlarıyla birlikte karşısına almaya cesaret edip gerçekten savaşan Sabo, diğer tarafta sadece atar yapabilmiş adamları ile bilirlikte ''zor da olsa alabiliriz'' diyen Doflamingo. Ama sen Dofu daha önde mi görüyorsun?

abi ben bu ws lerden hic bişey anlamadım ortada cok büyük bi ikileme var Mihawk vs fujitora vs sine bakarsaksa mihawkın burda olmaması lazım amiral üstü hacı:( Kendi düşüncem amiral mihawkla biraz oynar sonra amiralin canı sıkılır üstünden ezer geçer.

Bir tarafta bir amirali ve arkasındaki adamlarıyla birlikte karşısına almaya cesaret edip gerçekten savaşan Sabo, diğer tarafta sadece atar yapabilmiş adamları ile bilirlikte ''zor da olsa alabiliriz'' diyen Doflamingo. Ama sen Dofu daha önde mi görüyorsun?
Sen galiba Doflamingo amiralle dövüşünce Sabo ile olan dövüşten farklı birşey olacaktı sanıyorsun.1 saat dövüşür sonra yollarına giderlerdi.Eğer böyle olmayacak olsaydı İssho hiç uğraşmaz 1 saat dövüşür alırdı Doflamingoyu.Böyle ikide bir naz yapmazdı saraya gitmeler gelmeler falan.Amiralin atacağı meteoru engelleyen bir adam ve sağlam bir meyve var sen çok küçümsüyorsun gördüğüm kadarıyla.

Sen galiba Doflamingo amiralle dövüşünce Sabo ile olan dövüşten farklı birşey olacaktı sanıyorsun.1 saat dövüşür sonra yollarına giderlerdi.Eğer böyle olmayacak olsaydı İssho hiç uğraşmaz 1 saat dövüşür alırdı Doflamingoyu.Böyle ikide bir naz yapmazdı saraya gitmeler gelmeler falan.Amiralin atacağı meteoru engelleyen bir adam ve sağlam bir meyve var sen çok küçümsüyorsun gördüğüm kadarıyla.
Hayır ben sadece Saboyu, Doftan net şekilde önde görüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık