Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

film 2010 yılı civarında yapılmış gibiydi. televizyonda bir iki dakika izlemiştim. filmde iki simetrik dünya var. aynı gökyüzünü paylaşıyorlar. bir dünyadakine göre diğeri baş aşağı duruyor yani. bir dünyada erkek, diğer dünyada bir kadın aşık falan oluyorlar galiba. ikisi de kendi dünyalarındaki bir dağın tepesine çıkıp buluşuyorlardı. uğraşsam bulurum gibi de, bilen varsa uğraşmayayım.

Benim de aradığım bir film var, izleyeli sanırım 6 7 sene oluyor. Film asya yapımı konusu şöyle, yolculuğa çıkmış bir kılıç ustasının hikayesini izliyoruz, hikaye de suikastçi vampirler, tabanca kullanan adamlar, değerli bir sandık, ve hatırladığım kadarıyla kılıç ustasının yolda bulduğu bir kız da vardı. Bayağı fantastik bir film. ( Buna benzer bir asya yapımı "Ölümsüzün kılıcı" diye bir film var )

film 2010 yılı civarında yapılmış gibiydi. televizyonda bir iki dakika izlemiştim. filmde iki simetrik dünya var. aynı gökyüzünü paylaşıyorlar. bir dünyadakine göre diğeri baş aşağı duruyor yani. bir dünyada erkek, diğer dünyada bir kadın aşık falan oluyorlar galiba. ikisi de kendi dünyalarındaki bir dağın tepesine çıkıp buluşuyorlardı. uğraşsam bulurum gibi de, bilen varsa uğraşmayayım.
Upside Down.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık