Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Başka bir konuya bakarken aklıma geldi açayım dedim. Zaten kaç zamandır aklımdaydı açmak. Adını bir türlü hatırlamadığınız filmleri bulmaya çalışacağız. Lütfen tek cümlelik sorular sormamaya çalışın. Ne kadar bilgi verirseniz bulmak o kadar kolaylaşır. Daha önce birkaç sitede bayağı film bulmuştum. Kendime güveniyorum ama tabii ki başka arkadaşlar da biliyorsa cevaplayabilir. Konuya ekleme yapılacak şeyler varsa söyleyebilirsiniz.

Dizi olur mu? Oluyorsa siptahı yaptırayım

Çok da önemli değil ama hatırlayıp söylediğimde genelde o kanalda o saatte anca cinsel içerik olur dendiği için bulamadığım bir şeydi. Zamanla beynimin oyunu diye düşünmeye başlamıştım : ))

Sanırım 1995-2000 yılları arasında bir dönemde ya da daha sonra da olabilir bilmiyorum : )) Cine 5'te gece çok kısa korku hikayeleri oluyordu. Korkutuyordu bitiyordu. Bağımsız hikayelerdi. Tabi çocuktuk çok fırsat geçmiyordu elime izlemek için o yüzden tam olarak neydi neyin nesiydi anlamamıştım. Ama anladığım kadarıyla bir birinden bağımsız konulardı. Bir bölümün evdeki ufak bebeğin insanları korkuttuğunu hatırlıyorum. Bakıcıları da olabilir emin değilim. Başka da bir halt hatırlamıyorum.

Dizi olur mu? Oluyorsa siptahı yaptırayım

Çok da önemli değil ama hatırlayıp söylediğimde genelde o kanalda o saatte anca cinsel içerik olur dendiği için bulamadığım bir şeydi. Zamanla beynimin oyunu diye düşünmeye başlamıştım : ))

Sanırım 1995-2000 yılları arasında bir dönemde ya da daha sonra da olabilir bilmiyorum : )) Cine 5'te gece çok kısa korku hikayeleri oluyordu. Korkutuyordu bitiyordu. Bağımsız hikayelerdi. Tabi çocuktuk çok fırsat geçmiyordu elime izlemek için o yüzden tam olarak neydi neyin nesiydi anlamamıştım. Ama anladığım kadarıyla bir birinden bağımsız konulardı. Bir bölümün evdeki ufak bebeğin insanları korkuttuğunu hatırlıyorum. Bakıcıları da olabilir emin değilim. Başka da bir halt hatırlamıyorum.
Çorba olmasın diye şey ettim ama :/ Aslında dizi de yakın bir şey bilemedim.

Şu olabilir.

Bölümleri.

Çorba olmasın diye şey ettim ama :/ Aslında dizi de yakın bir şey bilemedim.

Şu olabilir.

Bölümleri.
Sanırım Hayal Hikayeleri adı altında yayınlanmıştı. Şimdi baktım buldum muhtemelen bu
https://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_Stories_(1997_TV_series)
Hayalet Hikayeleri. İsmini ben de öyle hatırlıyordum. Zamanında bu şekilde aramıştım ama nette bilgi yoktu şimdi varmış : ))

https://tr.wikipedia.org/wiki/Cine5_tarafından_yayınlanan_programların_listesi#Diziler buradaki yönlendirme linki ise yanlış. Bir rock albümüne yönlendiriyor.

Artık kimse bana sapık muamelesi yapamayacak. :D

Sanırım Hayal Hikayeleri adı altında yayınlanmıştı. Şimdi baktım buldum sanırım buhtemelen bu https://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_Stories_(1997_TV_series)
Hayalet Hikayeleri. İsmini ben de öyle hatırlıyordum. Zamanında bu şekilde aramıştım ama nette bilgi yoktu şimdi varmış : ))

https://tr.wikipedia.org/wiki/Cine5_tarafından_yayınlanan_programların_listesi#Diziler buradaki yönlendirme linki ise yanlış. Bir rock albümüne yönlendiriyor.

Artık kimse bana sapık muamelesi yapamayacak. :D
Zaten diziler uzmanlık alanım değil :D

Ben de izlediğimi ve hatırladığımı sandığım bir filmden bahsedeyim o halde.

Çok küçükken izlediğimi sanıyorum. Filmin ana karakteri bir çocuktu. Odasi sanirim evin en ust katındaydı, çatı katı olabilir ya da olmayabilir emin değilim. Geceleri çocuğun yatağının altından farkli bir yere kapı açılıyordu. Açılan yer epey karanlık bir dünyaydı ve içerisinde değişik canavarımsı varlıklar vardı ama çoğunluğu insanımsı görünüyordu. Canavar dedigime bakmayın, çoğu zararsız kendi halinde yaşıyordu. İşte o canavarlardan birisi çocukla arkadaş oluyordu, çoğu gece odasına gelip çocuğu kendi dünyasına götürüyordu.

Böyle bir şey hatırlayan var mı? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık