Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Bir 10 yılı olan bir film. Filmde bir grup genç illegal rekor denemesi gibi birşeyler yapıyorlar. Bu grubun içine ajan gönderiyorlar. Grubtakileri yakalamak için. Sonra bu arkadaşımız , gruptan etkilenerek bunlara katılıyor. Uçaktan atlıyorlar , dağ tırmanışı filan yapıyorlar.
Point break , iki defa çekildi eski olana bak 1995 olabilir

Bu film bir komedi. Küçük kız ailesinin aksine çok zeki. Kendi kendine kütüphaneden kitap falan alıyor. Aile bir sebepten kaçacak. Son saniye kızı anasınıfı öğretmeni evlatlık alıyor.

Hatırlayan varsa çok makbule geçer.

Daha önce birkaç arkadaşıma sormuştum ama sonuca ulaşamadım. O yüzden bir de bu konudan sormayı denemek istiyorum.

Filmi izlemedim ama daha önce bir Youtube videosunda veya İnstagram postunda bir sahnesini gördüm. Sınıf veya Ofis gibi bir ortamda iki kadın veya bir kadın ve erkek birbirine saldırıyorlardı. Yanlış hatırlamıyorsam dövüşte bıçak veya benzer boyutlarda hançer türevi kesici bir cisim kullanılıyordu. Ortamın ışıkları loş veya kızıl tonlarındaydı. Filmin geçtiği dönem eski değil günümüze yakındı ve Uzakdoğu filmi değildi. Kill Bill de değil.

Kafamda sahne çok bulanık olduğundan kesin bir şey yazamıyorum ama umarım yardımcı olacak biri çıkar.

google arasam bulurum da buraya yazayım dedim,
2000 başları kanal D hafta sonunda oynardı,
Bir çocuk kendisini dövenlerden kaçarken kanalizasyondaki girdaba düşüp başka bir evrene geçiyordu.
O evrende de kangurulara benzeyen element savaşçıları vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık