Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Beyler filmden hatırladıklarım kadarıyla bir grup arkadaş vardı.Ve o arkadaş grubu ormanda maceradan mecaraya koşuşturuyorlardı.(Çok emin değilim)

Filmin sonuna doğru gruptaki bir kız ipi kullanarak ormanın karşısına geçerken kız düşüp ölüyordu ve köpeği başka bir erkek çocuğuna veriliyordu.(Bu kısımdan eminim)

Konuyu çok hatırlamıyorum.Ancak 2.
yazdığım kısma bakarak filmi bulabilirsiniz.Bulursanız bana mutlaka geri dönüş yapın.

Son düzenleme:
Beyler filmden hatırladıklarım kadarıyla bir grup arkadaş vardı.Ve o arkadaş grubu ormanda maceradan mecaraya koşuşturuyorlardı.(Çok emin değilim)

Filmin sonuna doğru gruptaki bir kız ipi kullanarak ormanın karşısına geçerken kız düşüp ölüyordu ve köpeği başka bir erkek çocuğuna veriliyordu.(Bu kısımdan eminim)

Konuyu çok hatırlamıyorum.Ancak 2
Yazdığım kısma bakarak filmi bulabilirsiniz.Bulursanız bana mutlaka geri dönüş yapın.
Bu olabilir sanırım.

Konuyu çok hatırlamıyorum.Ancak 2.
yazdığım kısma bakarak filmi bulabilirsiniz.Bulursanız bana mutlaka geri dönüş yapın.
Benim içime oturmuştu bunu izlediğimde, üzerinden 14 sene geçmiş hala çıkmamış :(

Filmde hatırladığım tek şey bir grup çocuğun beyzbol oynaması ve bunlardan birinin kadınlara takıntılı olması.Bir tane de köpek vardı.Film 2015 öncesi ve Amerikan yapımı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık