Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Bu dediğim yabancı film.Tv de izlemiştim ve sadece bir sahnesini hatırlıyorum.Kesin bulunmaz da bi şansımı deneyeyim.Eski bir film değildi.Max. 2005-2020 arası bir yapımdır.

Korku-gerilim tarzında bir filmdi.Bir sahnede adam koridor gibi bir yerdeydi.Böyle korkunç tipli,şeytan gibi bir tip,adam kendini duvara dayamışken yüzüne yaklaşıp bir şeyler söylüyor hatta korkutuyordu.Apokaliptik bir film olması da muhtemel.

gerilim, doğaüstü bişey olmalı. bi grup insan bişeyi araştırmak için mi ne terk edilmiş eski bi akıl hastanesine giriyorlar. bu arada büyük ihtimalle bölük pörçük ve başka filmlerle tam hatırlamadığım için birleştireceğim bi anlatım olacak :/ işeri girenler birer birer hastanenin hayaletleri tarafından avlanıyor. bazı sahnelerde flashback görüyoruz doktor ve hemşireler hastalara işkence ediyor gibi vs. o kadar az şey hatırlıyorum ki... neyse en son sahneleri de uydurmuyorsam sabah falan oluyor, kadının biri hastanenin kubbe gibi bi kısmından camdan çıkıp kurtuluyor. yani umarım böyleydi. gerildiğim garip bi filmdi, baya oldu izleyeli, en az 10 senesi tahminen 15 senesi var.
Baya zaman geçmiş ama belki bulamamışsındır.
Lanetli Tepe - House on Haunted Hill

gerilim, doğaüstü bişey olmalı. bi grup insan bişeyi araştırmak için mi ne terk edilmiş eski bi akıl hastanesine giriyorlar. bu arada büyük ihtimalle bölük pörçük ve başka filmlerle tam hatırlamadığım için birleştireceğim bi anlatım olacak :/ işeri girenler birer birer hastanenin hayaletleri tarafından avlanıyor. bazı sahnelerde flashback görüyoruz doktor ve hemşireler hastalara işkence ediyor gibi vs. o kadar az şey hatırlıyorum ki... neyse en son sahneleri de uydurmuyorsam sabah falan oluyor, kadının biri hastanenin kubbe gibi bi kısmından camdan çıkıp kurtuluyor. yani umarım böyleydi. gerildiğim garip bi filmdi, baya oldu izleyeli, en az 10 senesi tahminen 15 senesi var.
Mesaj atarken sunucu sorunu çıkıyor burdan yazayım dedim.
Rica ederim ve iyi seyirler :)

Adamın biri bir çocuğun bisikletini arabayla eziyordu, adam birilerinden kaçtığı için alelacele çocuğa açık çek veriyordu. Çocuk çek miktarını kendisi doldurup paranın içinden geçiyordu. Adam sonra bu çocuğun peşine düşüyordu. 90lar filmi olabilir, çocukken izlemiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık