Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Adı Gizlenmiş Şeytan Meyvesi

Hangi Meyvenin Adı Gizlenmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    101
9 kını kurtaran kişinin hâlâ Toki olduğunu düşünüyorum. 800 yıldır bu meyvenin görülmediğini de düşünürsek Gorosei için bile efsane olabilecek bir meyvedir. Ancak Toki zaten zaman demek değil mi? Yani ismi gizlenmiş gibi durmuyor.

Ana karakteri kutsala bağlamak isterse Lastik çıkabilir. Ölümsüzlük yüzünden Operasyon çıkabilir. Daha önce görmediğimiz meyvedir deyip geçiyorum çünkü diğerleri tam olarak aklıma yatmıyor.

Toki'nin meyvesini hiç düşünmemiştim, o da olabilir. Üç ihtimal var; Zaman, Operasyon, Akdarı.

Akdarı, antik hayvanları, deniz canavarlarını, Zunisha'yı... etki altına alma yönünden etkili, muazzam bir güç olabilir.

Ope Ope, tek olayı ölümsüzlük. Bu da bilinen bir şey ancak Law'ın meyveyi uyandırışının hemen akabinde groseinin direkt uyanış üzerinden konuşması ve Ope Ope'nin ancak uyanışı gerçekleştirebilmiş bir insan tarafından kullanması durumunda ölümsüzlük bahşetmesi ihtimali var, bu ihtimal bahsedilen meyvenin Ope Ope olma işansını arttırı.

Zaman ise, zaman yani hiç bilmiyor olabilirler ki bunun gerçekliğinin farkına varmaları durumunda verdikleri tepki gayet normal olur.

9 kını kurtaran kişinin hâlâ Toki olduğunu düşünüyorum. 800 yıldır bu meyvenin görülmediğini de düşünürsek Gorosei için bile efsane olabilecek bir meyvedir. Ancak Toki zaten zaman demek değil mi? Yani ismi gizlenmiş gibi durmuyor.

Ana karakteri kutsala bağlamak isterse Lastik çıkabilir. Ölümsüzlük yüzünden Operasyon çıkabilir. Daha önce görmediğimiz meyvedir deyip geçiyorum çünkü diğerleri tam olarak aklıma yatmıyor.
Animede Toki'ni öldüğünü magaya kıyasla daha belirgin gösterdiler. Büyük ihtimal kınları kurtaran da Hiyori'dir.

Animede Toki'ni öldüğünü magaya kıyasla daha belirgin gösterdiler. Büyük ihtimal kınları kurtaran da Hiyori'dir.
Animeyi pek ciddiye almıyorum. Bana göre kınları kurtaran kişinin Toki olma ihtimali yüksek. Hiyori çıkarsa da kınları tedavi ettikten sonra ortadan kaybolmasını mantıklı bulmam, peki der geçerim.

Kesinlikle Akdarı meyvesi arkadaşlar, konu mesajına bakarsanız, tüm meyvelerin meyve olarak resmi var ama Akdarı meyvesinin yok. Bu Goruseiler meyveyi tarihten silelim derken Şeytan Meyvesi Kitabındaki resmini de kesmişler. Böylece kimse meyvenin şeklini bilmeyecek, kitabi okuyan da amaan darı meyvesiymiş diyecek. :)

Gomu gomu neden bir anda gömü olarak lanse edilsin ki? Bu meyve bu kadar önemliyse kimler kimler gördü ulan. Babalık, üç amiral sengoku bu isimlerden birisi kesin bilirdi diye düşünüyorum. Bilmiyorlarsa da saçmalık bilip de işlenmediyse de saçma. Yani umarım lastik meyvesi değildir bu. Çıkarsa çok pis söverim. Ulan hayatını adadığın serinin içinden geçme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık