Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Adı Gizlenmiş Şeytan Meyvesi

Hangi Meyvenin Adı Gizlenmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    101
Akdarı meyvesidir. Wano'nun izole bir ülke olması sebebiyle unutulmuş ve bilinmez bir meyve hâline gelmiştir. Bu Gorosei Lastik meyvesine ve Operasyon meyvesine bu kadar şaşırıyorsa, Dünya yönetiyoruz demesinler. Yıllardır ortada olan meyveler; madem uyanışları senin için dudak uçuklatacak, ilk gördüğün yerde yolla Amiralini.

Ön planda olan bir karakterden çıkacağını sanmıyorum. Wano arcı içerisinde bizim tayfanın işine yarayacak ya da kaçmalarını sağlamak için ortaya atılmış bir meyvedir. Mesela Rosa'da her şeyi diken bir meyve vardı. Bu meyve ortaya çıktıktan sonra Law'ın kolu kopmuştu.
Sakazuki'nin vurduğunu delmesi ve Dof'un kuş kafesi de buna örnek verilebilir. Oda bu tür yetenekleri, karakterin bir arclığına kullanmasına izin verir. Sırf senaryo için başvurulan şeylerdir bunlar.
Bu meyve de muhtemelen böyle bir şey çıkacak. Serinin genelini etkileyeceğini sanmıyorum.
Ama bu kadar korkulan bir meyvenin yeteneği ne çıkacak ben de merak ediyorum. İnşallah gereksiz bir abartı değildir.

Momo uyandırmıştır bence.Yapay olsa bile bence deneyi başarıya ulaşmış bir meyve oldu.Bu meyvenin önemini hükümet ve vegapunk biliyordu.Belki bu yüzden bu meyveyi üretmek istediler.Başarısız oldu süsü bilerek verilmiş olabilir.Momo uyandırmıştır meyveyi.He neden kaido değilde momo diyebilirsiniz.Belkide meyve belli bir soydan gelen kişi tarafından uyandırılabilirdi.Bu yüzden uyanışı efsane diye nitelendirilebilir.

spoiler düştüğünde tokinin zaman meyvesidir demiştim. kadimlerin normalde kınların yaptığı zamanda yolculuktan haberi yok. ama momo ve kınların wanoda görülmesi sonrası zamanda yolculuk ettikleri bilgisi kadimlere gitmiş olabilir. konuşma genel anlamda wanodaki tehditleri ortadan kaldıralım tadında ilerliyor. önce robin ile ilgili konuşuyorlar. birisi bu meyveninde tehdit olduğunu söylediğini diğerlerinin de bu meyve bizim için bile efsane dediğini düşünüyorum. tahminimce toki meyvesiyle zamanda yolculuk yapabiliyor ama meyvesi uyanırsa başkalarınıda zamanda yolculuk ettirebiliyor diye düşünüyorum. ismi gizlenmiş mi yada tüm kitaplardan silinmiş mi onu bilemiyorum. toki ölmüş, hyori meyveyi yemiş olabileceği gibi wanoda bir-iki kez gizemli bir kadın gördük bu kadın toki olabilir.

kidin meyveside olabilir ama daha düşük bir ihtimal.

ope ope ve gomu gomu değildir.

Son düzenleme:
sanki cp0 ajanı ilk gözüktüğü panelde geminün ön tarafına bakarken zuneshianın gözktüğü panel arka tarafı gösteriyor acaba thrilerbarktaki yaratıklar da mı geldi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık