Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Adı Gizlenmiş Şeytan Meyvesi

Hangi Meyvenin Adı Gizlenmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    101
Akdarı meyvesi Smile'larda işe yaramıyor mu sadece ? Yani tırt..

Operasyon, Lastik falan bunları geçelim... Bu adamlar dünya yönetiyor bunlardan biri çıkarsa ben bu adamlara sadece gülerim ciddiye bile almam hatta Dragonun düşmanlarından biri bunlar mı diye üzülürüm...

İlahi Kurt Meyvesinin de öyle dudak uçuklatan bir olayını görmedik.

Onlar için efsane olması için ya Toki Toki no mi olması gerekiyor ya da daha önce görmediğimiz bir meyve olması çok daha yüksek ihtimal.

Dragon'un meyvesi fikri çok hoşuma gitti olursa forumu yıkarım.:utan:

Lastik meyvesini 2 sene önce marineford savaşında gördüler zaten. Tutup şimdi üstüne konuşacak değiller diye tahmin ediyorum. Diğerlerini zaten umursamazlar. Ben Kid olduğunu düşünüyorum. Kid, Sanji gibi çok geri planda kaldı. Meyve uyanışı yeni gözüktü Cp0 hemen aktarmış olabilir.

Kaido'nun meyvesi olsa bari. Uyandırırsa seri biter (dorduncu duvarı yıktık ya) diye endişe ediyorlardır. 😉 Malum Luffy balonu.

Lastik meyvesini 2 sene önce marineford savaşında gördüler zaten. Tutup şimdi üstüne konuşacak değiller diye tahmin ediyorum. Diğerlerini zaten umursamazlar. Ben Kid olduğunu düşünüyorum. Kid, Sanji gibi çok geri planda kaldı. Meyve uyanışı yeni gözüktü Cp0 hemen aktarmış olabilir.
bak bunu unutmuşuz mf de zaten görmüşlerdi. Geriye benim aklıma yatan toki kalıyor zaman meyvesi gerçekten çok önemli bir meyve. Diğer anime kurgularında da en opu mesela jojo. Bence serinin en önemli meyvelerinden ilk 5’e bile girebilir.

Akdarı meyvesi veya toki toki no mi.

Neden akdarı olabilir ? Çünkü;
  • Wano dışa kapalı bir ülke. Bu sebeple meyvenin yüzyıllardır Wano topraklarında olma ihtimali var. Tama da Wano dışına çıkmadığına göre..
  • Tama'nın yaşı çok küçük. Bu meyveyi Tama yeni yemiş olsa gerek. Bu da meyvenin goroseilerce bilinmemesinin sebeplerinden biri olabilir.
Neden toki toki no mi olabilir ?
  • Zamanda yolculuk yapan birinin meyvesini de kendisini de takip edemezsin.
  • Üstelik Tama için geçerli olan koşulların büyük kısmı TOKİ için de geçerli. Yani Toki de Wano'lu ve bu meyve yüzyıllardır Wano'da olabilir. Eğer goroseiler Toki'nin Roger tayfasında olduğu dönemde kendisinin bu meyveyi kullandığından haberdar değil ise bu meyve de olabilir.
Lastik, ejderha, ilahi kurt gibi meyvelerin olacağını sanmıyorum.

Ope ope olması saçma olur. Bu meyve biliniyor.

Meyve her ise Zunisha'nın gelmesiyle öyle ya da böyle ucundan ya da kenarından bağlantılı gibi duruyor.

Benim anlamadığım gorosei meyvenin uyandığını nerden biliyor ki bunlar kulubelerinden çıkmayan adamlar ee kendileri için bile efsane olan yani söylenti olarak baktıkları bir şeyi bir denizcinin falan bilmesi de mümkün değil ee nasıl haberleri oluyor o zaman ?
Wanodaki bilgileri değerlendiriyor adamlar, Wanoda da 2 tane CP0 ajanı ve dışarda bekleyen hükumet filosu var. Ben Tamanın meyvesi olduğunu düsünuyorum. İçerdeki ajanlar Kaido güçlerinin bir nesne yiyerek taraf değistirdiğini raporladıkları anda Goruseinin kafasında Tamanin meyvesi canlanacak zaten. Adamların meyve uyanısından kasitlari meyvenin ortaya çıkması. Wanoda olan ve yuzlerce yil haber alamadıkları bir meyve yetenegi olduğu için de paniklediler işte. :)

Tama nın meyvesi Shirohoshi gibi bir antik silaha karşı mükemmel bir koz gibi görünüyor.
Şirahoşiye rakip değil de müttefik olur Tama. Şirahoşi deniz krallarını kontrol ederken Tama kara hayvanlarını kontrol ediyor. :)

Gorosoilerin konuşmaları belki wanoyla ilgili değildir dış dünyada uyandırılmış bir meyvenin Haberide gelmiş olabilir. Devrimci lideri dragonun meyvesi olabilir, tokinin meyve olabilir, yanağından pişmaniye çıkaran kızın meyvesi olabilir ya da bayadır kid ve lawı görmüyoruz law meyveyi uyandırıp değişik bişey yaptıysa onun haberide gitmiş olabilir.
Wanoda önemli gelişmeler oluyor derken konuşuyorlar bu mevzuyu. O yuzden meyve kesinlikle Wanoda.

Dragonun şuana kadar kullandığı meyve, daha önce açıkladığımız üzere yeşil kapişona yedirilmiş rüzgar meyvesiydi. Aynı Spandamın kılıcina yedirilen fil meyvesi ve Fujinin kılıcına yedirilen yerçekimi meyvesi gibi. Dragon bir akil adam olarak rüzgar meyvesinin yeterli olmadığini anlayıp yeni bir meyve yemiş olabilir. Ama bu başka bir toplantınin konusu olur bence çünkü orda Wanoyu konuşuyorlar. :)

Toki bence olmaz, cünkü bu kadın veya meyve yeteneği ortalıkla yok, bunu görüp raporlamaları lazım. Bize gostermediģi bir seyi de Goruseiye göstermez bence E. Oda.

Akdarı meyvesi Smile'larda işe yaramıyor mu sadece ? Yani tırt..
Normal hayvanlara karşi da işe yarıyor ve bu yüzden yüksek ihtimal Zoanlara karşı da işe yarar. Kaidonun ağzına bir kibidango atsa Wano arkın biteceğini bildigi için göstermedi E. Oda :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık