Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Garp, Luffy ve Ace için en güçlü denizciler olacaksınız demiyor muydu ? Diyordu bildiğim kadarıyla burda da sadece Luffy'i görüyorsun, eğer yanında Ace varken deseydi söylediğin kabul edilebilirdi.

Şuanki hali kendi kendini tatmin etmeye giriyor.
Ace ve sen büyüyünce en güçlü denizciler olacaksınız.
Cnet128 çevirisi: Garp: Pirate King my ass!!! // First you go and eat that damned Devil Fruit, and now this ridiculous prattling?!! Luffy... you and Ace both... / ...are going to grow up to be elite Marine soldiers!!!
Ace ve sen büyüyüp elit denizci askerleri olacaksınız.
Şimdi Luffy'e dediğine bakıyoruz:
"Var olan en güçlü denizci olacaksın"
Cnet ise "Gelmiş geçmiş en güçlü denizci olacaksın"
Şimdi efenim, bu iki cümleler arasındaki farkı göremiyorsan, tartışmanın manası yok zaten :D Kim kendini tatmin ediyor acep eğit büküp bilemeyeceğim.

Ace ve sen büyüyünce en güçlü denizciler olacaksınız.
Cnet128 çevirisi: Garp: Pirate King my ass!!! // First you go and eat that damned Devil Fruit, and now this ridiculous prattling?!! Luffy... you and Ace both... / ...are going to grow up to be elite Marine soldiers!!!
Ace ve sen büyüyüp elit denizci askerleri olacaksınız.
Şimdi Luffy'e dediğine bakıyoruz:
"Var olan en güçlü denizci olacaksın"
Cnet ise "Gelmiş geçmiş en güçlü denizci olacaksın"
Şimdi efenim, bu iki cümleler arasındaki farkı göremiyorsan, tartışmanın manası yok zaten :D Kim kendini tatmin ediyor acep eğit büküp bilemeyeceğim.
Kaç tane çevirisi var bunun :artiz:

Ace'in meyvesi her zaman çok güçlü değildi. Ace güçlendikçe doğal olarak meyvesini de daha iyi kullanmaya başladı.
Jimbe'yle dövüşünü tayfası 20-30 metre uzaktan izleyebiliyordu. Teach'le savaşırken nerdeyse adayı yıktılar. Aradaki fark çok fazla.

Marco tarafından "hepinizin bildiği gibi teach'in vücudu normal değil" deniyor. Adamın vücudu nasıl bişeyse 2 meyve yemesini ona bağladı marco. Bu adamın yumruklarını küçümsemeyin. Gear 3 seviyesi bile eziktir bence bu adamın yumruklarına kıyasla.

2. komutan seviyesi bi adam cracker'in bisküvilerini rahatlıkla parçalayacak güçte olur. Jozu'nun yumruğu, ace'in hiken'i, marco'nun tekmesi, teach'in yumruğu cracker'in 1 bisküvi askerini parçalayacak güçte olmasa cracker'i yenemezler. Luffy'nin elephant gun saldırısı 1 bisküviye işlemedi.
fujitora'nın meyve veya buso kullanmadan gear 3'le saldırı çarpıştırmasından belli zaten. Komutan dediğin buso+meyve kullanan fujitora'yla çarpışacak güçte olur. Teach'in yumruğu da mantıken elephant gun'dan güçlü olmalı.

Kaç tane çevirisi var bunun :artiz:
Hahahaha, cnet128 abimiz yaklaşık 15 senedir, bölüm çıktıktan 10 gün sonra falan çeviren bir abimiz. Benim en güvendiğim kaynak kendisi oluyor ha sen çıkıp da "elin adamına ben neden güveneyim" dersin diye de VIZ'i atıyorum. Yalnız konuyu nasıl da değiştiriyorsun hemen :D Alkışlasam mı napsam, du du alkışlayayım ya :alkis:

Hahahaha, cnet128 abimiz yaklaşık 15 senedir, bölüm çıktıktan 10 gün sonra falan çeviren bir abimiz. Benim en güvendiğim kaynak kendisi oluyor ha sen çıkıp da "elin adamına ben neden güveneyim" dersin diye de VIZ'i atıyorum. Yalnız konuyu nasıl da değiştiriyorsun hemen :D Alkışlasam mı napsam, du du alkışlayayım ya :alkis:
Konunun nesini değiştirecem ya, dediğim gibi benim bildiğim öyleydi ama sen tutup diyorsun ki yok öyle bir çeviri doğru değil, doğru olan budur, güzel bir kaynakta vermişsin, niye kabul etmiyeyim ?

Ben Garp'ın yada Dede'nin söyledikleriyle Ace daha potansiyellidir demedim hiç bir zaman, sadece verdiğin örnek eğer daha öncesinden Ace ve Luffy'i en güçlü yapacam olayı geçtiyse geçersizdir dedim.

Tabi bu konularda çok isteklisiniz o yüzden çok da dahil olmak istemiyorum, sonuçta etrafımızı falan çevirirsiniz Allah korusun :bilmem:

Konunun nesini değiştirecem ya, dediğim gibi benim bildiğim öyleydi ama sen tutup diyorsun ki yok öyle bir çeviri doğru değil, doğru olan budur, güzel bir kaynakta vermişsin, niye kabul etmiyeyim ?

Ben Garp'ın yada Dede'nin söyledikleriyle Ace daha potansiyellidir demedim hiç bir zaman, sadece verdiğin örnek eğer daha öncesinden Ace ve Luffy'i en güçlü yapacam olayı geçtiyse geçersizdir dedim.

Tabi bu konularda çok isteklisiniz o yüzden çok da dahil olmak istemiyorum, sonuçta etrafımızı falan çevirirsiniz Allah korusun :bilmem:
Ben sen böyle dedin demedim ki? Dare kafa dedenin örneğini atmıştı, ben de ona bunu ilettim; sen de beni alıntılayıp "ya onu Ace'e de diyordu" dedin, ben de Ace ile Luffy'e dedikleri farklı diye kaynağı attım. Sanki seni konunun içine ben sokmuşum gibi davranıyorsun şimdi de :D

Ben sen böyle dedin demedim ki? Dare kafa dedenin örneğini atmıştı, ben de ona bunu ilettim; sen de beni alıntılayıp "ya onu Ace'e de diyordu" dedin, ben de Ace ile Luffy'e dedikleri farklı diye kaynağı attım. Sanki seni konunun içine ben sokmuşum gibi davranıyorsun şimdi de :D
Kim soktu la beni bu konunun içine, kesin @Raiden yüzündendir :oleyo2: Neyse verdiğin örnekle bildiklerimi karşılaştırınca, yetersiz gelmişti o yüzden yazdım, bir kesinlikten falan söz etmiyorum

@kuroashi.no.sanji1993 reis şu sayfaya da bir göz at ilk elden duyalım ne olduğunu :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık