Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Yanlış hatırlamıyorsam Ace çocukluk yıllarında '' korsan olacağım'' diye hedef koymuştu, Luffy ise '' korsan kral olacağım'' diye. Böyle kendi sınırlarını bilen insanlara bayılıyorum ya :D

Eyw.

Nasıl tutmuyor? İşte Lufy amiral ve Ace amiral olacak sonra onları filo amiralliği için dövüştürüp Lufy kazanacak. Garp'da gidip bak Roger torunum daha güçlü diye övünecek.
Ace'e seni dünyanın en güçlü denizcisi yapacağım demediği ne malûm. Bir de herkes dövüşerek mi Filo Amirali oluyor? Sengoku kimi yenmiş de olmuş?
Hikaye yazmışsın da hikayende bile Luffy daha potansiyelli :D

Ace'e seni dünyanın en güçlü denizcisi yapacağım demediği ne malûm. Bir de herkes dövüşerek mi Filo Amirali oluyor? Sengoku kimi yenmiş de olmuş?
Hikaye yazmışsın da hikayende bile Luffy daha potansiyelli :D
Hikaye yazmadım, olay Mop'un attığı yerden çıktı. Garp kendince Roger'ı geçmeye çalışıyor. Gerçekte olacak olan Ace Lufy'yi gömer. Filo amiralliği için olmasa da boş meydanda dövüştürür.
Cnet128 çevirisi: "You're going to be the strongest Marine there ever was, you hear?! "
"Gelmiş geçmiş en güçlü marine olacaksın!"
Bu sırada Ace'i de marine yapmaya çalışıyor tabii, kıps.
Buradan Dragon fikir adamı çıkar. Spandam gibi zayıf olunca Garp hayal kırıklığına uğramış olacak ki, son çare Lufy demiş.:D

Elde chinjao gibi efsane üzerinden söylenmiş açık manga sayfası var.Sizin elinizde ise hiçbirşey yok belirsiz bir cümle.Adam tabii ki öz torununun en güçlü olmasını isteyecek bundan daha doğal ne var.Potansiyel mi ne demiş hiçbirşey yok sadece olmasını arzuladığı şeyi söylüyor kafasına sokmak için.Kendi kanından sonuçta bunun bir gururu var.Eğip bükmeye çalışıp başka sonuçlara varmaya çalışıyorsunuz chinjao gibi açıkça dile getirilen birşey olmayınca.

Hikaye yazmadım, olay Mop'un attığı yerden çıktı. Garp kendince Roger'ı geçmeye çalışıyor. Gerçekte olacak olan Ace Lufy'yi gömer. Filo amiralliği için olmasa da boş meydanda dövüştürür.

Buradan Dragon fikir adamı çıkar. Spandam gibi zayıf olunca Garp hayal kırıklığına uğramış olacak ki, son çare Lufy demiş.:D
Tabi tabi :D Luffy alır dedin bir kere :D

Lufy ne olur Shanks beni yanına al diye ağlıyordu.
Bunu nereye bağlayacağız? :D Ağlamak suç mu oldu. Hem ne diye ağlıyor: Ben korsan kral olacağım, beni yanına al diye. Tosuna bak ya, bu yaşta bu potansiyle şapka çıkarıyorum:sapkali:

Elde chinjao gibi efsane üzerinden söylenmiş açık manga sayfası var.Sizin elinizde ise hiçbirşey yok belirsiz bir cümle.Adam tabii ki öz torununun en güçlü olmasını isteyecek bundan daha doğal ne var.Potansiyel mi ne demiş hiçbirşey yok sadece olmasını arzuladığı şeyi söylüyor kafasına sokmak için.Kendi kanından sonuçta bunun bir gururu var.Eğip bükmeye çalışıp başka sonuçlara varmaya çalışıyorsunuz chinjao gibi açıkça dile getirilen birşey olmayınca.
Chinjao '' en potansiyelli'' falan demiyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık