Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Beyler hanımlar 3 4 bölüm izleyip bir diziyi veya seriyi yargılamak yanlış olur en azından 1 sezon izleyip öyle yorum yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Person of ınterest 1. sezonu izledim pek sevmedim bıraktım 5 sezonluk diziyi 1 sezonla bile yargılamak yanlış olur, 3 4 bölüm izleyip tabikide bırakılabilir kendimde çok yaptım ama onu izlemeden kötü veya çöp diyemem.
3-4 bölüm le haklısın belki de 1 sezon la çöp olup olmadığına nasıl karar verilemiyor :D mesela 1 sezonda 22 bölüm yapanlar var bu kadar izledikten sonra sarmadıysa çöp derim açıkcası.

Star Wars'u yazmıştım. Buna ek olarak Blade Runner,Harry Potter filmlerinin hepsi İmdb top 250'deb sayabileceğim yaklaşık 50 film var yerini hak etmeyen, Band of Brothers bir de daha aklıma gelir ama düşünmem lazım.

3-4 bölüm le haklısın belki de 1 sezon la çöp olup olmadığına nasıl karar verilemiyor :D mesela 1 sezonda 22 bölüm yapanlar var bu kadar izledikten sonra sarmadıysa çöp derim açıkcası.
Dizinin şekli şemali degişiyo tamamen. İzledigimiz çok dizi vardır süper başlayıp gittikçe çöpe saran belirli noktadan sonra bırakırsın mesala iyi başlamayıp baya iyiye giden diziler de az da olsa var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık