Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Net Leyla ile mecnun.İlk sezonunda 3 5 bölüm fena değil geri kalanları ise çöp oğlu çöp.50 bölüm izledim niye izledim bilmiyorum.Bir de bunun acayip bi kitkesi var paso işler güçler kardes payı gömerler.Oysa ikisi de daha iyidir.

Star wars un 4 ve 5 inci filmeleri hariç kötü.

Supernatural ilk 5 sezon iyi gerisi bomboş.

Prison break ilk sezon iyi gerisi anlamsız.

Lost ilk sezonu zor bela izledim,şu kapak mevzusuna ikinci sezona da baktım ama sarmadı.Gerisini izlemedim.

Prison Break gerçekten ilk sezonun muhteşem olup diğer sezonlarının da bi o kadar saçma olduğu bi dizi.İlk sezonu izledikten sonra ''GoT'la kıyaslanır benim için'' diye bi yorum yapmıştım hatta.Diğer sezonlarda fazlasıyla utandım bunu söylediğime.

Net Leyla ile mecnun.İlk sezonunda 3 5 bölüm fena değil geri kalanları ise çöp oğlu çöp.50 bölüm izledim niye izledim bilmiyorum.Bir de bunun acayip bi kitkesi var paso işler güçler kardes payı gömerler.Oysa ikisi de daha iyidir.
Üçünü de tamamen izledim, ama aralarında gömeni görmedim. Bence kardeş payı daha iyiydi Leyla ile Mecnun'dan ama abartıldığını düşünmüyorum tabi.

Abartılan bir şey varsa şu açlık oyunları denen saçmalıktır, kitaplarını bilemem ama filmi rezillik ötesi :artiz:

Üçünü de tamamen izledim, ama aralarında gömeni görmedim. Bence kardeş payı daha iyiydi Leyla ile Mecnun'dan ama abartıldığını düşünmüyorum tabi.

Abartılan bir şey varsa şu açlık oyunları denen saçmalıktır, kitaplarını bilemem ama filmi rezillik ötesi :artiz:
Okuldaki lm kitlesi kardeş payına meh çekiyor.Kardeş payındaki karakterler bile kendi başına baş rol olacak adamlar.Hilmi,sezai,oğuzhan ve özellikle şerif taytıs.Leyla ile mecnunda ise hoşuma giden karakter yok nerdeyse.Tabi zevkler ve renkler mevzusu

Lucifer berbat yahu. Abartan olamaz ki.

Ulan kanadını kesip dünyaya gelen Lucifer ki Presence'nin yerine geçen Kaotik tanrıya kılıç saplayıp o halde bile ayar veren , istese Superman gibi birini tarihten kolaylıkla silebilecek gücü dedektik Chole ile birlikte polisiye oynatıyorlar.

Herif zaten dünyaya geldiğinde tüm kötü ruhlar peşini bırakmıyor kaderine karşı çıktığı için dizide kıçı kırık silahlı adamlarla mücadele ettiriyorlar.

Rezalet...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık