Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Got:İlk 3 kitap sonrasında bozdu. Dizi ise son sezonda pembe diziye bağladı.
Prison Break:Çöp dizi.Oz gibi bir dizi varken çekilmiş olması boşa emek.
Bunun dışında tarantinonun filmleri bence tırt çoğunlukla. Sin City,Kill Bill,soysuzlr çetesi nedir ya :(
Rick and Morty=Tamam cidden güzel.Fakat bu kadarda abartmayalım.
Tüm amerikan millyetçi filmler.
Avengers 1 ve ilk spiderman 3lüsü dışındaki tüm gereksiz marvel filmleri.
Bunun dışında mavi uzaylılı olan Avatar abartılmanın kelime manasıdır.
Star Wars serisi 3. film dışında çöp.Ya yaşlılar yada özentiler seviyor gözümde :) Banane 1970e göre mükemmel çekildiyse.2018 yılına göre hem kurgu hem görüntü olarak leş.Bilim kurgu olarak mesela Mass Effectin senaryo fena tokatlar bunu.
Friends ve HIMYIM tarzı diziler:10 bölüm sonra aynı döngüde dönüyor,güldürmüyorlar.
Hatta ne ileyim beklentiyi inanılmaz yükselttikleri için Baba filmini çok sevemedim.(Güzeldi ama çoooook iyi gelmedi.)Esaretin bedeli falanda aynı şekilde.
Köstebek ve Gladyatörde mehlik filmlerdi.

Sevmediği ya da kendine uymayan her şeyi(Dizi,film, anime, karakter, aklınıza ne gelirse.) çöp diye nitelemek cidden ilginç bi kafa yapısı. :d

Konuyu açmışım ve eklerim daha sonra dedikten sonra bir şey eklememişim. İlginç .
Neyse Friends diyorum uzun zaman aradan sonra. 4 sezon dayanabildim. 4.sezon güzel başlamıştı ama Rachel-Ross muhabbeti baydı artık. Ross ve Monica zaten acayip sıkıcı karakterler bana göre. Geri kalan üçlü için 4 sezon dayandım.

Breaking Bad.
3-4 bölüm baktım, bıraktım. Sıkıcıydı.

Batman filmlerinin bazılarını sevsem de 8-9 imdb puanı alması bence abartı.

Beyler hanımlar 3 4 bölüm izleyip bir diziyi veya seriyi yargılamak yanlış olur en azından 1 sezon izleyip öyle yorum yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Person of ınterest 1. sezonu izledim pek sevmedim bıraktım 5 sezonluk diziyi 1 sezonla bile yargılamak yanlış olur, 3 4 bölüm izleyip tabikide bırakılabilir kendimde çok yaptım ama onu izlemeden kötü veya çöp diyemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık