Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mi yanlış düşünüyorum.

Adamın değer verdiği kişi ölmüş. Ölmüş kişi için neden bir tayfa riske atılır? Neden oğullarının bir kısmının öleceği bir savaşa girsin?

Acele aynı durum yok ortada. Orda ölmesin diye uğraşılıyordu. Burda olmuş bitmiş bir olay için kayıp verilmesinden bahsediyor. Bence yerinde bir karar.

Marco da orda durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyorduk diyor. Oden öldü bitti diye düşündüklerini sanıyorum.

@Dattebayo..! WBnin gücü hakkında dediklerinin hala arkasındayım. Kaidoyu tekleyemeyeceğine göre oğulları ölecekti. Gereksiz aksiyon demek Wanoya gitmek.
Evet sorun wb'de değil, tayfası çok güçsüz

Ben mi yanlış düşünüyorum.

Adamın değer verdiği kişi ölmüş. Ölmüş kişi için neden bir tayfa riske atılır? Neden oğullarının bir kısmının öleceği bir savaşa girsin?

Acele aynı durum yok ortada. Orda ölmesin diye uğraşılıyordu. Burda olmuş bitmiş bir olay için kayıp verilmesinden bahsediyor. Bence yerinde bir karar.

Marco da orda durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyorduk diyor. Oden öldü bitti diye düşündüklerini sanıyorum.

@Dattebayo..! WBnin gücü hakkında dediklerinin hala arkasındayım. Kaidoyu tekleyemeyeceğine göre oğulları ölecekti. Gereksiz aksiyon demek Wanoya gitmek.
Helal gız iyi dedin.
Sevdikleri uğruna gözünü kırpmadan savaşma huyunu babasından almış canım orada sıkıntı yok.
Savaşta ölen arkadaşlarını düşünmedi niyeyse. Wb’nin lafını bir kere olsun dinleme ama babama salak dediler diyip rage geçir. Akainu-Teach-Kaido’ya tek başına dalmaya kalktı. Allahtan Kaido evde yoktu yoksa Yamato’yu şu an ateş kullanırken görürdük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık