Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidonun Wanoya gittiğini de mi bilmiyolardı? Tüm dünya biliyo WBnin bilmeme ihtimali mi var?

Ben beklemiyorum... mantıklı açıklama istiyorum :of:
Oden, Wano, Wb, Ace üzerinden olup olabilecek bütün ihtimalleri yazıp sürekli tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor diye uzun uzun anlattım ben defalarca. Bu işte mantık yok en az kime girer ona göre yorumlayacağız işte. Doğaçlama çizilen Oden ve Wano'nun hikayesinden bu yüzden tiksinmişimdir hep.

Rayleigh'in kendi söylüyor haki en iyi ölüm kalım anlarında gelişir diye, Ace 1293823 kere ölüm kalım anında kalıp anca bu seviyeye gelmiş, kimse boş yapmasın
Ölüm kalım anının tek yemek olduğunu hiç sanmıyorum.Eğer böyle ise Rey malın önde gidenidir.Kafa kafaya bir dövüşün sana kattiklari ile tek yemenin sana kattiklari arasındaki uçuk farkı mi açıklayayım Mop ?

Bu arada Luffynin Acei ziplatacağına katılıyorum.G4ü beynine yese benim babam rocır diye sayiklamaya başlar.

Ölüm kalım anının tek yemek olduğunu hiç sanmıyorum.Eğer böyle ise Rey malın önde gidenidir.Kafa kafaya bir dövüşün sana kattiklari ile tek yemenin sana kattiklari arasındaki uçuk farkı mi açıklayayım Mop ?

Bu arada Luffynin Acei ziplatacağına katılıyorum.G4ü beynine yese benim babam rocır diye sayiklamaya başlar.
Reis o kadar övülen Rayleigh diyor ben onun yalancısıyım. Bah canon olacah dedikleri kitapta da WB gayet eğitiyor Ace'i dövüşerek, işlerine gelmeyince anında ölü taklidi yapıyorlar işte, sonradan seriye başlayanları da ya ben öyle bi şey demedimci oluyorlar. Hadi kedi fare takılın bakalım asdkljadkl

Birisi sıfır haliyle imparator karşısına çıkıp tek yer, diğeri Jinbe ile 5 gün dövüştükten sonra bile imparator saldırısına dayanır...
Artık eskisi gibi sağlam bir Sanji ve Ace fanı değilim ama sahalar boş kalırsa eskiden aşırı sevgi beslediğim bu adamları yedirmem. Objektif olan herkes şunun farkında olmalı. Serideki en potansiyelli üç isimden birisi Ace potansiyeli o kadar tehlikeli ki Donanmayı Wbnin karşısına alacak bir potansiyel bu. Ace Komutan olduğu için yapılmıyor bu koca savaş Ace ayarı çok adam var seride.. Acein potansiyelinden korkuyordu Hükümet/Donanma olay bu.

Ace Luffy tartışmasını bir kenara bırakın.

Ace kimle kk olacaktı ki? Onun bir Zoro'su var mı? Yok? Sanji'si, Jinbe'si Franky'si? Ace ölüyordu nerede onun Spade korsanları? Wb'ye katıldı. Luffy ölecek olsa Zoro bu kadar pasif kalır mıydı, ya diğerleri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 52)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık