Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben anlamadım. Zoro hem Choppar'ın yanında hem de çatı katında mı? Luffy'nin haftalardır çıkamadığı kata Zoro, Apoo'yu yenip, Choppar'la konuşup bir de en üst kata çıkıp Kiku'nun koluna mı üzülmüş. Ya bu bölüm sadece Zoro'nun maceralarını izleyecek ya spoiler'ın bazısı yalan ya da hepsi yalan.

Zorodan show başlamış. Sanji de tabi ki saçmalayacak. Ama Sanji’nin de show zamanı gelecektir. Zoro arc başından beri saçmalamışken Sanji yapmış çok mu :D

Kaido da adayı almış götürmüş. Yuh daha neler. Bu hayvanatı nasıl indirecek bizim luffygiller yahu. Hibritte vurduğu yerde gül biter bunun.

Son düzenleme:
Ben anlamadım. Zoro hem Choppar'ın yanında hem de çatı katında mı? Luffy'nin haftalardır çıkamadığı kata Zoro, Apoo'yu yenip, Choppar'la konuşup bir de en üst kata çıkıp Kiku'nun koluna mı üzülmüş. Ya bu bölüm sadece Zoro'nun maceralarını izleyecek ya spoiler'ın bazısı yalan ya da hepsi yalan.
Zoro yukarıdan düşen kolu görünce sinirlenmiş. Düşen kol Kiku'nun biz biliyoruz, Zoro sadece kınlardan birinin diye düşünüp de atarlanmış olabilir.

Üye silindi 1004

Zoro rüyasında bile Chopper'ı görüyor. Chopper'ı yendiği için kel kesmişliği var. Sürekli Chopper'ı koruyup kovluyor. Ama adi porsuk Zoro'yu övmüyor bile. Brook adam gibi adamdır.

WCI'da Zoro yok diye tüm ipleri eline almıştı zaten reis. Brook gerçek bir Roronoa Zoro fanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık