Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji fanları: Sanji karı kız peşinde maymun olmasın aptal aptal durumlar düşmesin yeter artık
O sırada Oda:

Aaaghahgaahahahahaahaha bir insan bu kadar PEACH olabilir mi? Oluyor işte anasını satayım boş yere yıllardır demiyoruz Sanji'ye sallamak boş beleş iştir zaten yapıp yapılabilecek her türlü aşağılamanın kralını Oda yapıyor birileri Sanji'ye sallasa ne sallamasa ne yani. Çok güldüm spoilerı okuyunca ama biraz zaman geçince sövmeye başlayacağım. Eşinin Sanji fanı olduğu günü lanet gelsin Oda.

Şagaron Apoo iyi dayandı çok uzatmasaydın bir efsane olarak yenilgisiz bir şekilde arcı tamamlayabilirdin canısı. Zoro bunu herhangi bir açık yakalamadan aradan çıkarmışsa helal olsun. Brook da bu bölümün etkisine kapılıp hardcore zorocu gibi manga yorumlar olmuş. Depremin etkisini Zoro'nun hakisine bağlamak ben doğuştan hardcore zorocuyum demekle aynı şey. Şaşırttın Brook.

Ulan geçen bölüm devamı vardır diye sevinemedim ama Kaido tam hayal ettiğimiz gibi insan formunda bam bam bam fişini çekmiş ırgatların başka aksiyonlara girdiğine göre. Puahahaha mükemmel haber. Kazan kaynamaya başladı bakalım bundan sonra ne olacak.

agaaa spoiler dogru muu? zoro şov haa sevdim bunu. sanji reisten beklenen hareket bir kere de şaşırt be oglum. ulan zoro girdin şimdi gözüme queen ile eşleşecek king de sanjiye kalacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık