Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'dan kaynaklı değil fanlarının elimize verdiği kozlardan dolayı :D
Fanları salın. Yalnız tartışma ortamını körüklemeyi pek çok insan sever, bu farklı bir şey.

Mesela ben Sanji'yi çok severim ama bizzat mangakanın kendisi bu adamı gömüyor, ben ne yapayım? Nadiren de olsa Sanji fanlarıyla tartışırken krize giriyorum, çünkü bu adamın savunulabilecek pek bir şeyi kalmadı, günbegün dibe gidiyor. Maria'nın ellerinde uçkur belasına ölse inanılmaz mutlu olurum. Yani bu şekilde devam etmesinden iyidir.

Fanları salın. Yalnız tartışma ortamını körüklemeyi pek çok insan sever, bu farklı bir şey.

Mesela ben Sanji'yi çok severim ama bizzat mangakanın kendisi bu adamı gömüyor, ben ne yapayım? Nadiren de olsa Sanji fanlarıyla tartışırken krize giriyorum, çünkü bu adamın savunulabilecek pek bir şeyi kalmadı, günbegün dibe gidiyor. Maria'nın ellerinde uçkur belasına ölse inanılmaz mutlu olurum. Yani bu şekilde devam etmesinden iyidir.
Bende mesela Zoro'nun 2 v 1 yapmasında sıkıntı bulmam ama DS'den beri Lutfu 2 v1 atıyor muhabbetini biliyorsun Ateş Zoro isterse 3 v1 atsın korsan bunlar ama Lutfu atınca da "atabilir abi" olsun

Şöyle vardı... “Dur beni öldüreceksin” diye laf söylüyordu... sonra Vinsmoke Çocuğu olsrak suit korudu bunu işte... burada demek istediğim istesek çok güzel gömerdik. Ama hakkını verdik işte... Momo’yu kurtararak güzel iş yaptı çünkü... O yüzden zaten hatta gömülebilirdi de dedim... :D
Ya senin cürmün yeter miydi o hafta Sanji gömmeye? Ulan meme manyağı yaptık forumu o hafta, Zoro fanları kem küm ediyordu o bölümden sonra hasdushfujh gömmedik diyo bide asıdfjsdfh eyv reis ahfsdjfhsjk

Bende mesela Zoro'nun 2 v 1 yapmasında sıkıntı bulmam ama DS'den beri Lutfu 2 v1 atıyor muhabbetini biliyorsun Ateş Zoro isterse 3 v1 atsın korsan bunlar ama Lutfu atınca da "atabilir abi" olsun
Bu gibi şeylere ben takılmıyorum yau, 2v1, 3v1, 10v1 atsınlar önemli değil. Benim Luffy'nin olayıyla ilgili bir derdim yok, bu konuda mangakayı eleştiriyorum. Tandırının elini bu kadar göstermemesi gerekir ama bildiğin gözümüze gözümüze sokuyor. Konu Luffy olduğu zaman elinin ayarı kaçıyor adamın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık