Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Viz çevirisi: https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1007921

İkinci ve üçüncü en güçlü derken Zoro ve Drake'den bahsediyor galiba Queen.

Bana hiç mantıklı gelmedi.
1 Zoro'nun güçlü olduğunu 2 veya 3 numara olduğunu nereden anladı? yüksek ihtimal ödülünden anladı.Başka bir ihtimal yok zaten.
2 Ödülünden anladıysa Kid-Law gibi ödülleri Zoro'dan yüksek kişiler varken neden en güçlü 2 ve 3. indirelim diyip Sanji ve Zoro'nun posterine bakıyor ve 3. kişiyi veya 2. kişiyi Drake olarak görüyor?Hadi diyelim tobiroppoların en güçlüsü Drake diyelim , Zoro'yu hangi akla hizmet oraya koyuyor?
3 Çeviriyi yapanı kısır etmek istiyorum. Ve ve ve diye diye cümleleri bölmüş habire bi tarafi bi tarafina uymuyor.

Üye silindi 5781

Twos ve Threes dediği için aslında grup manasında diyor. İkinci en güçlüler Kid,Yamato,Zoro ve Law diyelim üçüncü en güçlüler Drake ve Sanji v.b diye gidebilir. Direkt iki isimden de bahsetmiyor gibi.
Orda biraz genel bir söz için kullanmış gibi duruyor.
Mesela,
2. ve 3. numaraları erken öldürmek yararlıdır .derken burada 2. numara bir kişi 3. numara bir kişi gibi ama genel bir söz olduğu için çogul kullanılmış

Orda biraz genel bir söz için kullanmış gibi duruyor.
Mesela,
2. ve 3. numaraları erken öldürmek yararlıdır .derken burada 2. numara bir kişi 3. numara bir kişi gibi ama genel bir söz olduğu için çogul kullanılmış
yav zoro ve draketen bahsettikten sonra elindeki aranıyor posterini karıştırıp sanjiyi öne getiriyor. en son ondan bahsediyor işte capori kabul et direnme

Üye silindi 5781

yav zoro ve draketen bahsettikten sonra elindeki aranıyor posterini karıştırıp sanjiyi öne getiriyor. en son ondan bahsediyor işte capori kabul et direnme
Ben de diyorum ki mantıklı değil?
Zoro'yu geçtim , Drake kim?
Zaten Queen'e geçen bölümlerde değişik noktalarda olayların çıktığı bilgisi gelmişti.Queen ve King'in önünde poz vermedi mi bizimkiler , Jimbei'yi de biliyorlar ama Jinbei'nin bizim tayfadan olduğunu bilmiyorlar.Jimbei gibi prestijli bir adamı Drake'in arkasına koymak hakarettir.Jimbei'yi geçtim orada Kid Law gibi efsane adamlar var.Viz ceviri daha önce bu kadar boktan çeviri yapmış mı ki kabul edeyim?
Cümlenin bütününde hayır yok zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık