Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Twos ve Threes diyor. Mesela en güçlüsü Luffy sonrasında ikinci en güçlüler Marco ve Kid üçüncü güçlüler Zoro , Law ve Drake gibi de olabilir. İsimleri isteyen istediği gibi ekler. xd Denklem çeşitlenebilir.

Tabi, Sanji'den değil de babasın bahsediyor. xd Asıl önemli olan Judge 'un seviyesi ne?
Üzgünüm ama 2 numara Drake 3 Zoro 4 de Sanji demiş gibi geldi bana.Haliyle kendi adamlarından olan uçan altılı Drake'i en güçlüsü görüyor.Kibirden ve Zoro - Sanji'yi tanımamasından ötürü muhtemelen.Çok itibar etmeye gerek yok geyiği kenara bırakırsak.

Tabii Germa'nın alemde baya bir forsu olduğu anlaşılıyor Judge demesinden dolayı.

Öyle gibi duruyor ama Kid ve Law da o savaş alanında değilse ve Queen Yamato'yu düşman saymıyorsa ancak o zaman mantıklı olur söylediği bana göre.
Twos ve Threes dediği için aslında grup manasında diyor. İkinci en güçlüler Kid,Yamato,Zoro ve Law diyelim üçüncü en güçlüler Drake ve Sanji v.b diye gidebilir. Direkt iki isimden de bahsetmiyor gibi.

çincesini tamamen akademik amaçlarla mı okuyorsun la?

çinliler de bu cümle sonlarını karakterlere göre değiştirip söyletiyor mu? gülme efektleri falan değişiyor mu mesela
Merak ettiğim kısımlara sözlükle falan bi bakıyorum öyle, yararlı oluyor :D

Cümle sonlarına dikkat etmedim ama gülüşleri falan benzetmeye çalışıyorlar gibi geldi bana. Kaido’nun gülüşü wo sesiyle başlıyordu mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık