Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi'nin gözümde hiçbir haysiyeti yok. Umarım ölü olarak kalır.
Ölü olarak kalması hikaye açısından tam bir saçmalık olur. Bir karakter yaratıyorsun, bu karakterin geçmişini altyapısını hazırlayıp yıllar boyunca bir bölgede hüküm süren bir diktatöre dönüştürüyorsun. Ana karakterlerin sevdiği insanları gözünü kırpmadan zarar verip ana karakterleri kinlendiriyorsun. Sonra alakasız bir panelle kellesi uçuyor. Çok büyük tutarsızlık olur.

Onu geçtim dediğin gibi haysiyeti olmayan bir karakteri Zoro'nun ciyaklata ciyaklata öldürmesinden keyif almayacağını söyleme bana. :D

Ölü olarak kalması hikaye açısından tam bir saçmalık olur. Bir karakter yaratıyorsun, bu karakterin geçmişini altyapısını hazırlayıp yıllar boyunca bir bölgede hüküm süren bir diktatöre dönüştürüyorsun. Ana karakterlerin sevdiği insanları gözünü kırpmadan zarar verip ana karakterleri kinlendiriyorsun. Sonra alakasız bir panelle kellesi uçuyor. Çok büyük tutarsızlık olur.

Onu geçtim dediğin gibi haysiyeti olmayan bir karakteri Zoro'nun ciyaklata ciyaklata öldürmesinden keyif almayacağını söyleme bana. :D
Ancak asıl dövüşler falan bitip Kaido düştükten sonra olursa keyifli olur. Onda da muhtemelen Hiyori'nin önüne atar zaten. O da öldürmek istiyordu çünkü. :flaugh:

Ölü olarak kalması hikaye açısından tam bir saçmalık olur. Bir karakter yaratıyorsun, bu karakterin geçmişini altyapısını hazırlayıp yıllar boyunca bir bölgede hüküm süren bir diktatöre dönüştürüyorsun. Ana karakterin sevdiği insanları gözünü kırpmadan zarar verip kinlendiriyorsun. Sonra alakasız bir panelle kellesi uçuyor. Çok büyük tutarsızlık olur.

Aga tam tersine efsane hareket olur. Oda karizmasını biraz olsun toparlar.

Düşün bir karakter yazıyorsun, insanlar ondan hikaye bekliyor sen öldürüyorsun. Bir; intikam alacağım klişesi çöktü iki; Kaido'nun açlığına dikkat çekildi.

Yonkonun kestiği adam da ölsün bir zahmet.

Senin bana ihanet etme ihtimalini düşündüm ve engelledim keh keh dye ortaya çıksa daha mı iyi olur?

Ha öyle olur diye tahmin yürütmem ama iyi olanı bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık