Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku mefta :(

Zoro ya atıfta bulundu galiba. Bir daha canavarımsi güçte bir samuray gelmeyecek dedi ama Odenin ruhu kılıçta... Emna ile Kara kılıç etkisini goreceğiz gibime geliyor...

Kınların pasif duruma düşeceğini tahmin ediyorduk. Ben biraz daha hızlı olur ve hepsi bir anda devre dışı kalır diyordum ama bu da olur fark etmez yeter ki Yonkou dövüşündeki duygusal temayı bitirsin. Anladık kınların yıllardır biriktirdiği duygular var ve bu duyguların patlaması lazım eyvallah anlıyoruz. Amma velakin bu koskoca Yonkou'nun abuk subuk durumlara düşmesine ve okuyucunun çelişmesine yol açıyor. Daha doğrusu sen kendinle çelişiyorsun okuyucu da sana kuruluyor Goda'cım. Tek kolla bölümü kapattık, adada Law olduğu için uzuv kayıplarını pek umursamıyorum. Gerçi Law Kyros'a da bacak nakli yapmamıştı ama neyse.

Kaido'nun hiç bir şey olmamış gibi tekrar göğe yükselişi ve söylediği sözler bölümün en güzel sahneleriydi. Benimde dahil olduğum Oden severler grubu te en başından beri Oden'in çok güçlü olduğunu ısrarla savunuyor ve bir türlü kimseyi ikna edemiyordu. Dünya'nın en güçlü yaratığı da üstüne basa basa Oden'i arşa çıkardı, gücünü tescilledi. Umarım artık Oden'e sağ kol muamelesi yapan olmaz. Yapana da saygı duymam gerçi bu bölümden sonra. Oden bildiğin Yonkou seviyesinde kılıç ustası, ötesi berisi yok bunun.

Yamato'nun Momonosuke'yi koruması güzel ve tahmin edilebilir bir sahneydi. Kaç bölümdür kaçtıkları ve düşman sandıkları kişinin kendilerini koruması ve sonra ona sempati duyması, klişe demeyelim de tahmin edilebilir diyelim. Yamato direk Kaido'nun kanından geliyor, hadi kadın olduğu için fiziksel olarak erkeklerden biraz daha güçsüz diyelim. Gene de şuan ki seviyesi Queen var mıdır? ya da yakın mıdır? Net numarasını göremedik daha, tartmak için erken lakin ciddi bir dövüşte uçan altılıyı yenebilecek çapta diyebilirim şuan için.

Luffy ve Sanji tepeye doğru ilerlerken önünü bir kaç çapulcu kesiyor. Orada duraksıyorlar ve tatlı bir tartışma yaşanıyor aralarında :d Eminim çoğumuz One Piece'yi bu tarz komedi sahnelerle birlikte sevmiştir. Tabi bazen gına geldi artık yeter ciddi bir şekilde dövüşün direk sonuca gidin goygoy yapmayın da diyoruz, işte Jinbei o an ki iç sesimiz olarak tayfaya katılmış. Helal koçuma yojin karate mojin karamaratekken mekken derken tek atıyor, sıfır goygoy sıfır boş direk sonuca gidiyor adamım benim. Bu panelde dikkatimi çeken şey dayanıklılık oldu. Jinbei'de Sanji'de gücünü boşa harcamaması için Luffy'i uyarıyor. Goda bunları kendi yazıp kendi çizdiği için ileri ki bölümlerin referansı diyebiliriz. Yani Kaido vs. Luffy belki Katakuri vs. Luffy'den, Doflamingo vs. Luffy'den uzun sürecek. Öyle de olması lazım zaten, komutanı 50 bölümde dövüp yonkouyu 20 bölümde indirmesi biraz abes olur.

Bölüm de konuşmaya değer ekstra bir şey yok. Her bölüm de Wano'nun ruh halini işlediği için hikaye de yavaş ilerliyor. Bu hız da ilerlerse 10 bölüme anca Kaido vs. Luffy görürüz gibi hadi hayırlısı.

Herkese iyi sabahlar, bana da iyi geceler. :gamyon:

Son düzenleme:
Evet o yara muhabettine girildiğine göre o yara açılacak... Yok aman eneji harcama Lıffy, aman sana bir şey olmasın falan boş sözler... Hayvan gibi nerfleyip indirtecek Kaido'yu.

Yarayı açacak kişi Zoro olabilir. Law ve Kid'in Kaido dövüşüne ortak olmasını bekliyorum. Sadece bu isimlerle sınırlı kalmaz gibi. 9 Kın'a kolay gelsin diyorum Kaido sonunda kendini göstermeye başladı.

Ben Shanks kolunun acısını milletten çıkarıyor diye düşünüyordum ama bütün yonkoularda kol kesme fantezisi var hemide sol kol

Yarayı açacak kişi Zoro olabilir. Law ve Kid'in Kaido dövüşüne ortak olmasını bekliyorum. Sadece bu isimlerle sınırlı kalmaz gibi. 9 Kın'a kolay gelsin diyorum Kaido sonunda kendini göstermeye başladı.
Oda karakterleri büyük konuşturmaz bi babalık yapıp Zoro ya hakkını verirse cümbüş izlersiniz Korsanfan lobimizin işgali altına girer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık