Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku çıktı aradan sırada Raizo ve Kin var. Ölecekse birileri bu üçlü olmalı. Yaşayıp acıyı çeken diğer 6 kral ölmesin biraz da sefasını çeksinler yaşamlarının.

Jack'e sen güçsüz değilsin rakipler çok güçlü dedi. Bu bölüm de bu rakiplere çöp diyor.
İşte Jack'ten güçlüler ama kendisi ve Oden ile kıyaslanınca güçsüz kalıyorlar. Bu Jack için bir utanç değil aslında.
Senelerce bekleyişin sonunda bir Kamazoluk canı var gibi gösterdi herif adamı. Aslında Oda da Zoro fanıdır ama pek bir numarasını göremedik en azından abartıldığı kadar bir şey yok. Özel bir yere de koymadı wano içinde. Dediğiniz gibi bir durum olacak olursa Wanoda Zoroyu ayrı bir yere koymuş diyebiliriz ama şu ana kadar çok bir farklılık katmış değil.
Hikaye olarak farklılık kattı aslında. Wanolular'la bağ kurdu, ülkenin prensesiyle bağ kuran tek tayfa üyesi oldu. Hatta kız muhtemelen aşık oldu. Bunlar genelde Luffy'ye oluyordu. Aile bağlarıyla ilgili de özellikle SBS yoluyla göndermeler yapmaya başladı ve Shimotsukiler'i işaret etti. Henüz onu da işlemedi. Dövüş olarak da aslında 2 yıl sonrasına göre bakarsak fena değildi ama tam olaral beklediğimizi vermediği de açık. Aksi olsa zaten böyle konuşmazdım. Bakalım...
Yani ben her zaman bir kelle fiyatına 8 kelle kampanyası olan Orochi'nin peşine düşmesi taraftarıyım. Yasuie'nin infazında da kinlenmişti hazır Oroschi'ye. :/
Orochi'nin gözümde hiçbir haysiyeti yok. Umarım ölü olarak kalır.

Sanji'nin Jinbe'yi kıskanması iyi ve ya kötü.

Eğer Nami Jinbe'ye sarıldığındski gibi kıskanmaysa trolldür, nefret edilesi bir şey.

Eğer ben kadsr sürede halletmeliydim diyorsa bu savaşlara da yansır ve bu arc Sanji öne geçer.

Oda şaşırt beni. Xd
Aslında kıskanma da yok gibi. İlginç bir şekilde Luffy'i buraya kadar ben getirdim diye kızıyor. Kaç sene geçti hala Oda'nın bu tarz işlerine pek anlam veremeyeceğim. :/

Kaido adamlarını çöp görmüyor bence. Çöp gördüğü adamı allstar yapmaz. Egosu elbette vardır.
Big Mom gibi bir küçümsemesi yok. Hatta baya yakın davranıyor. Uçan altılı'dan Ulti falan kızdığında bile takmıyordu. Yinede kendisine göre güçsüz görmesi normal.

Kınlar yenilmeye, Luffy yukarı çıkmaya başladı. Arc içinde mühim bir dönüm noktası. Bu yüzden bölüm orta bence. Kapak sayfası, ilk sayfalar ve Luffy-Sanji-Jinbei muhabbeti güzeldi. One Piece'i One Piece yapan şeyler bunlar.

Who is Who ve Sasaki'nin overrated olduğunu düşünmeye başladım. Chopper'ın bu arc birisiyle vs. atmak yerine Queen'in silahlarına çözüm üreteceğini düşünüyorum. Bu denli büyük bir savaşta savaş meydanında yaralananlara heal basacak bir çar gerekli.
King'in sahnelerini sevdim. Kaptanı savaşırken yetkiyi aldı sağa sola emir veriyor. Bakalım nelere etki edecek. Yamato'ya da ısınmaya başladım. Hele bir de Sasaki'yi zorlanmadan alırsa <3

Kiku'nun kolunun kesilmesi ise etkilemedi beni. Kaido ile savaşta en etkisiz olan kişiye, Kin'emon'a usta diyen birine atacağına bu slashi mesela Ashura'ya atsana bu reis.

Bir de eskiden Kaido'nun güven problemi olduğunu düşünüyordum. Hala aynı fikirdeyim ama artık Kaido'nun içten içe Oden gibi birisi olmak istediğini düşünmeye başladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık