Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Enma da değil, çizsin iki fb al sana güç artışı. Kullanmadığı teknikler, altyapısı yapılan kral haki, ne kadar dalga konusu olsa da kapalı gözü vs. isterse yapar yani. Ben de bundan bahsediyorum, istemiyorsa değer vermiyor demektir. Günün sonunda mevzu Oda'nın ne kadar değer verdiğinde bitiyor. Ee, o değeri vermiyorsan da böyle incelikler koyup ağzımıza bal çalmayacaksın.
Senelerce bekleyişin sonunda bir Kamazoluk canı var gibi gösterdi herif adamı. Aslında Oda da Zoro fanıdır ama pek bir numarasını göremedik en azından abartıldığı kadar bir şey yok. Özel bir yere de koymadı wano içinde. Dediğiniz gibi bir durum olacak olursa Wanoda Zoroyu ayrı bir yere koymuş diyebiliriz ama şu ana kadar çok bir farklılık katmış değil.

O zaman Jack de çöp Kaido'ya göre.
E tabii öyle, aksi düşünülemez.

Jack yenildi diye bir şey demiyor çünkü Jack'e göre çok güçlüler. Kınlar kendisine karşı durunca kendisine göre yorum yapıyor ve zayıf diyor.

Jack'i kendiyle kıyaslarsa tabii çöp der. Örneğin Franky de çok güçlüdür Akainu da ama ikisinin çok güçlü olması farklı kıyaslama şartları altındadır.

E tabii öyle, aksi düşünülemez.

Javl yenildi diye bir şey demiyor çünkü Jack'e göre çok güçlüler. Kınlar kendisine karşı durunca kendisine göre yorum yapıyor ve zayıf diyor.

Jack'i kendiyle kıyaslarsa tabii çöp der. Örneğin Franky de çok güçlüdür Akainu da ama ikisinin çok güçlü olması farklı kıyaslama şartları altındadır.
Kaido adamlarını çöp görmüyor bence. Çöp gördüğü adamı allstar yapmaz. Egosu elbette vardır.

Kaido Jack için benim seçtiğim yıldız üyeydi diyor ve onu yenen İnu ve Neko hayvanat bahçesi kaçkınları reislere çok güçlü diyor. Yani Jack'e göre çok güçlü diyor. Bir sağ kol ile Yonkou arasında (WB ile Marco hariç) güç açısından uçurum varken Yonkou ile YC3 arasında evren farkı vardır herhalde

Sanji'nin Jinbe'yi kıskanması iyi ve ya kötü.

Eğer Nami Jinbe'ye sarıldığındski gibi kıskanmaysa trolldür, nefret edilesi bir şey.

Eğer ben kadsr sürede halletmeliydim diyorsa bu savaşlara da yansır ve bu arc Sanji öne geçer.

Oda şaşırt beni. Xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık