Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine herkez birbirne bakıyor. Zoro, Queen'in yanına gelmiş mal mal Luffy'yi izliyolar. Zoro, Luffy nasıl Queen ağzından çıktılar? Ortalığın birbirine girmesinden nu yana 5 bölüm geçti herkez tek hamle yaptıktan sonra neden profilden birbirlerini bakarak muhabbet ediyor. Az kaldı bırakıcam seriyi.

Bm serinin tamamen komedi unsuruna dönüştü artık. Hiç bir ağırlığı kalmamış yazık. En iyisi Wano bitene kadar ara vermek galiba.
Queen fırlatıyor luffy ve zoro'yu sayfaları hızlı geçmişsin veya gözünden kaçmış sanırım

Yine herkez birbirne bakıyor. Zoro, Queen'in yanına gelmiş mal mal Luffy'yi izliyolar. Zoro, Luffy nasıl Queen ağzından çıktılar? Ortalığın birbirine girmesinden nu yana 5 bölüm geçti herkez tek hamle yaptıktan sonra neden profilden birbirlerini bakarak muhabbet ediyor. Az kaldı bırakıcam seriyi.

Bm serinin tamamen komedi unsuruna dönüştü artık. Hiç bir ağırlığı kalmamış yazık. En iyisi Wano bitene kadar ara vermek galiba.
queen zaten komik bi karakter, napıyo lan bunlar diye bakması normal :d queen ağzındaki luffy ve zoroyu aşağıya fırlatıyor, onlar çıkmıyorlar. umarım seriyi bırakıp kendine kubat demıç atmayı bırakırsın.

Kimse kusura bakmasın birde şu Yamamoto saçmalığı var. Millet sevdim filan diyo da neresi sevilecek bunun. Kadın karaktere herkez erkek diyo eeee. Neden? Çıkmış yola ben Oden'im diye geziyor. Zerre hercan uyandırmadı bana. Sırf müttefik olsun diye bu kadar saçma salak bişey yaratmazsın be adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık