Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benimde çok hoşuma gitmiyor. Ama zamanla bu hallerinden çıkacağını düşünüyorum. Onun dışında güzel birisi seviyorum.
Kız karakter ama herkez oğlan ayağı çekiyor neden? 8000000 kere işlenmiş babasına düşman ve babasının en büyük rakibine hayran olma durumu var. Günlük okumuş ben Oden'im diye geziyor. Aptal dahi bunu yazar ya. Başka üretecek bişeymi bulamadın.

Tüm tayfa demekki sağ ve sol kola dalacak görünüyor.Big Mom derseniz zaten Oda sağolsun gözümüzde zerre değeri kalmadı.

Her geçen Gün Amiral > Yonko biraz daha devam ederse Amiral > > Yonko.
Abi bana Linlin dışında Amiralden ezik duran bir İmparator söyleyin lütfen. Oden handikapı olmadan o kadar komutan ayarı adam Saka'nın üzerine atlasa hasar almadan çıkacağını mı sanıyorsunuz ? Yeni amiral adaylarından biri kadın.. Amiral siyosunun da üzüleceği zamamlar gelecek. Bu seride güç bakımından rezil olmak için kadın olmak yeterli

Üye silindi 5781

Bölümü art arda okudum ve şunu çıkardım.
Zoro'nun yukarı çıkma isteği çok vurgulanmış , eğer çeviri doğruysa.
Enma'nın Kaido'yu kestiğini duyunca şevklenmiş sanırsam.

Kız karakter ama herkez oğlan ayağı çekiyor neden? 8000000 kere işlenmiş babasına düşman ve babasının en büyük rakibine hayran olma durumu var. Günlük okumuş ben Oden'im diye geziyor. Aptal dahi bunu yazar ya. Başka üretecek bişeymi bulamadın.
Yamato en azında agresif davranmıyor. Zamanla bunların azalacağını düşünüyorum ben. Onun dışında çok kullanılan bir olay haklısın ama Yamato'yu başka türlü nasıl müttefik yapabilirlerdi ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık