Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aptal herif her sayıda yeni bişey çıkarıyor. 3 kare gösteriyo tmm. Bm neden otalığı dağıtmıyor 3 bölümdür. Aklın almıyor. Kadının sinirleri alınmış sanki, top gibi sektiriyolar her bölüm, sonra kalkıyo muhabbet ediyo.

Yamato en azında agresif davranmıyor. Zamanla bunların azalacağını düşünüyorum ben. Onun dışında çok kullanılan bir olay haklısın ama Yamato'yu başka türlü nasıl müttefik yapabilirlerdi ki?
Yapmasın. Bırak babası tarafında olsun. Kaido'nun kardeşini filan çıkarısn o müttefik olsun. Yada başka bişey bulamıyormu.

Aptal herif her sayıda yeni bişey çıkarıyor. 3 kare gösteriyo tmm. Bm neden otalığı dağıtmıyor 3 bölümdür. Aklın almıyor. Kadının sinirleri alınmış sanki, top gibi sektiriyolar her bölüm, sonra kalkıyo muhabbet ediyo.
İyi dedin. Kadın sinirleneceğine İron Man - Soul King nasılsınız diye sohbet ediyor sakin sakin.

4 bölüm sonra kınlar yenilmiş Kaido iki şekil söz söyletip bölümü bitircek. Biz ee hani ne çizdi bu şimdi?

Zoro’dan bi kaybolma hikayesi dinleriz bölüm başında. Law ve kidd’le beraber savaşırken ne oldu da queen’in yanına gitmeyi başardı merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık