Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom kısımlarını artık umursamadığım için bölüm güzeldi.

Luffy ve Zoro'nun bir arada olmaları, bölümün güzel olması için yetiyor zaten. O Queen'e dönüp bakmamalarından daha güzel bir sahne olamaz ya. Muhteşem bir rahatlık.:hhh:

Zoro yukarıyı gözüne kestirmiş ama umarım ulaşabilir. Heyecan dorukta artık.

Bölüme bakacak olursak;
-Kapak hikayesi artık sıktı.Spoiler konusundada yazmıştım haftalık okuduğum en sıkıcı kapak hikayesi olabilir.
-Big Mom artık daha ne kadar rezil olacak merak ediyorum.Kadın daha 5 yaşındayken Elbaf'ın en güç
Reyiz mesajın yarım kalmış sanırım.

Beyazsakal için ehtiyar, siz hele diğer yonkouları görün WB yanlarında ezik kalacak diyenler, Bigmoma bakıp ne düşünüyor acaba.

Çünkü bizim tayfanın 3.sınıf adamları şu an Bigmomu top gibi sektirip paslaşıyor.

Jinbei en son WBin yanında durunca heyecandan yerinde titriyordu.

Peh....

Bölümü yorumlayacak olursak;
-Kapak hikayesi artık sıktı.Güncele geldiğimden beri okuduğum kapak hikayeleri arasında en sıkıcısı olmaya aday.
-Big Mom artık daha ne kadar rezil olacak merak ediyorum.Kadın daha 5 yaşındayken Elbaf'ın en güçlü devlerini tarumar ederken,şuan yarı cyborg bir sapık ve bir arkeolog tarafindan dayak manyağı yapılıyor.
-Numaralar hakkında teorimin ilk kısmının tutması ilginçti geriye kalan kısmın tutup tutmayacağını gelecek bölümlerde göreceğiz.
-Son sayfada Hasır Şapkaları beraber görmek güzel oldu.Sanırım en son Balıkadam Ada'sında böyle görmüştük kendilerini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık