Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'a yapılan diğer "komedi unsuru" şeyler hoşuma gidiyordu çünkü kadın ne olursa olsun tayfayı korkutuyordu, düştüğü şaklabanlık durumuna rağmen aynı havasını bir şekilde koruyordu ve bence bu yaydığı hissi kuvvetlendiriyordu. Ama aksiyon olsun diye ciddi ciddi bir Jinbe bir Robin'le Big Mom olay dışı edilirse denecek bir şey yok. Yazık.

Hasır Şapkalar'ı hep beraber görmek güzel. Franky'nin Big Mom'a karşı ayakta durması, kaçmaması, Radical Beam atmaya karar vermesi güzel.

Linlin ile ilgili yorum bile yapmak istemiyorum.
Bölüm karmakarışık. Ne oluyor ne bitiyor anlamak güç. Ben mekanı zaten unuttum, kim nerede onu da anlamıyorum. Düzgün perspektiften bir göstermesi lazım mekanı. Böyle çizimlere rastgele bakıyorum sanki. Kim nerede, nereden geldi falan anlamak imkansız. Zoro nereden geldi? Kidd Killer nereye gitti? Hyogorolar nerede duruyor? Cidden mekan takibi bende sıfır. Luffy yukarı çıkmaya çalışıyor, altta Numbers tayfadan biri yanıyor, tam anlamıyla kaos. Franky mi şov yapıyor? Düzgün göstersene abi cidden karmakarışık yav bölüm.

BM o adadaki neredeyse herkesi tekleyebilecekken top gibi yuvarlanıyorsa bence de yenilmezsiniz.

BM sinirlenince bizim müttefikler yerine Kaido adamlarından bazılarını devre dışı bırakır şimdi. Yenilme ihtimali hiç kalmaz.
bunca düşman arasında hala sohbet edip yenilmezmiş gibi davranırsan adam madam dinlemeden maymun ederler işte.

Bölüme 14 kişi iyi vermiş.. neresi iyi bana anlatabilecek var mı
Tayfayi kaç yıldan sonra bir arada gördük ? bu bile başlı başına etken. Franky ve robini aksiyonda görmek de iyiydi.

Ayrıca big momi dogramadilar, sadece uzaklastirdilar. Bunu bile yapamayacaklarsa zaten bir yonkou tayfasini indirmelerini beklemek saçma olur. Ayrıca Mom tek başına orada, 3 kişi birden dalıyor kadincagiza. Dalanlarda boş beleş adamlar değil yani. Mom a bunları namı usoop chopper yapsa dediklerinizde %100 haklısınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık