Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim tayfanın Kairoseki bulundurması lazım. Usopp BM'ye Kairoseki taksa.(uzaktan atsa falan) Gerisini hallederler zaten. En azından kadının hem meyve gitti hem gücü düştü falan derdik : I

ayfayi kaç yıldan sonra bir arada gördük ? bu bile başlı başına etken. Franky ve robini aksiyonda görmek de iyiydi.

Ayrıca big momi dogramadilar, sadece uzaklastirdilar. Bunu bile yapamayacaklarsa zaten bir yonkou tayfasini indirmelerini beklemek saçma olur. Ayrıca Mom tek başına orada, 3 kişi birden dalıyor kadincagiza. Dalanlarda boş beleş adamlar değil yani. Mom a bunları namı usoop chopper yapsa dediklerinizde %100 haklısınız :)
Ben ciddi ciddi her tayfa üyesinin net hayatlarını ortaya koydukları bir vs çizsin başka dabir şey istemiyorum bu arcta. Ki bu toplu çizim ile bende bir umut ışığı yaktı.

Linlin ile ilgili yorum bile yapmak istemiyorum.
Bölüm karmakarışık. Ne oluyor ne bitiyor anlamak güç. Ben mekanı zaten unuttum, kim nerede onu da anlamıyorum. Düzgün perspektiften bir göstermesi lazım mekanı. Böyle çizimlere rastgele bakıyorum sanki. Kim nerede, nereden geldi falan anlamak imkansız. Zoro nereden geldi? Kidd Killer nereye gitti? Hyogorolar nerede duruyor? Cidden mekan takibi bende sıfır. Luffy yukarı çıkmaya çalışıyor, altta Numbers tayfadan biri yanıyor, tam anlamıyla kaos. Franky mi şov yapıyor? Düzgün göstersene abi cidden karmakarışık yav bölüm.
luffy zoro kid killer malikanenin içine kaçmamışlar mıydı zurnacıdan sonra? hatta içeride ulti dövüşü oldu. sonra kid ve zoro giftersı kesti, yamato ile luffy dışarı çıktı. zoro da yukarı çıkmış malikanede... şu dönen savaş da başta parti verilen alan işte, binalar belki küçük sokaklarla çevrili olduğu için gruplara ayrılmışlar. kid ve killer da zoro gibi malikanede ilerliyordur, içeride daha uçan altılı var. jack gibi tepeye çıkacakları bi merdiven bulmuş da olabilirler...

Yine herkez birbirne bakıyor. Zoro, Queen'in yanına gelmiş mal mal Luffy'yi izliyolar. Zoro, Luffy nasıl Queen ağzından çıktılar? Ortalığın birbirine girmesinden nu yana 5 bölüm geçti herkez tek hamle yaptıktan sonra neden profilden birbirlerini bakarak muhabbet ediyor. Az kaldı bırakıcam seriyi.

Bm serinin tamamen komedi unsuruna dönüştü artık. Hiç bir ağırlığı kalmamış yazık. En iyisi Wano bitene kadar ara vermek galiba.

Tayfayi kaç yıldan sonra bir arada gördük ? bu bile başlı başına etken. Franky ve robini aksiyonda görmek de iyiydi.

Ayrıca big momi dogramadilar, sadece uzaklastirdilar. Bunu bile yapamayacaklarsa zaten bir yonkou tayfasini indirmelerini beklemek saçma olur. Ayrıca Mom tek başına orada, 3 kişi birden dalıyor kadincagiza. Dalanlarda boş beleş adamlar değil yani. Mom a bunları namı usoop chopper yapsa dediklerinizde %100 haklısınız :)
Sağ kolu o üçü ayarında belki daha güçlü adamı umursamadan Luffy'e koşuyordu... sana mantıklı geldiyse sorun yok. Evet tayfayı bir arada görmek güzel ama Yonko rezilliği bu olayın önüne geçmiş bana göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık