Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kınlar ne ara darbe aldılar. Bence dediğim gibi Kaido'nun tereddütü savunmasını düşürdü tabi Kınların hakkını vermek lazım birikmiş tüm kinlerinden gelen güçle saldırıyorlar ama Oden'in bıraktığı travmanın şu anki Kaido'nun yara almasında payı var. İmkanı yok g4'ten hasar almayan adamın Kin'in darbesi ile delinmesine.
Oden ile aynı hakiyi kullandıklarını söylüyor. Haki tekniği ile de alakalı. Luffy de verir artık küsküyü.

2 yıl önce Zoroya o kılıcı ver al sana en güçlü kılıç yoru deseler bu kılıcı benden almak için beni öldürmeniz lazım derdi.Karakterlerin içi boşaltıldı zaman atlaması sonrası.
Kusurua bakamyaın da biraz fazla abartıyosunuz zoro icin vazgeçilmez tek kılıc var oda wado icimonji ryuma kim zoro'nun ryuma'yı taktıği mı var adam gyukimaru dan kılıcı sırf üc kılıc olmadan rahat hissetmiyorum diye almak istedi hiyori de yerine başka kılıc vereyim dediği zaman cok düsünmedi bile kabul etmek icin.

Kusurua bakamyaın da biraz fazla abartıyosunuz zoro icin vazgeçilmez tek kılıc var oda wado icimonji ryuma kim zoro'nun ryuma'yı taktıği mı var adam gyukimaru dan kılıcı sırf üc kılıc olmadan rahat hissetmiyorum diye almak istedi hiyori de yerine başka kılıc vereyim dediği zaman cok düsünmedi bile kabul etmek icin.
Öyle olur mu reis? Zoro kılıcına mezar yapıp başında yas tutmuş adam. Yanlış tanımışsın Zoro'yu.

Üye silindi 1004

PATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Kulağımın zarı patladı!!! 9 Kın bunu böyle deldiyse Zoro, parçalar.

Kınlar harbi harbi birleşince Yonkou'ya zarar verecek kalibrede oluyor. Hele hele aralarında 3 tanesi 20 yıl aradan sonra hiç bir gelişim göstermeden gelmesine rağmen... Cidden helal olsun.

Oden belli ki Amiral seviyesinde bir adam Kaido'nun ejderha formunu kesiyor. Kınlarıda zorlayarak normal bedenini kestiler.

Enma'nın bundan sonra pek bir kıymeti harbiyesi kalmamıştır. Zoro kazıklanmıştır.

Luffy'nin de herkesi yeneceğim demesi gayet hoş lakin BM'nin Kaidou'yu mu yenmeye geldin demesi manidar ittifak olabilirim ışığı yaktı. Peros ve Marco'nun da beraber giriş yapması ön ayak oldu bunlara.

Okuyucunun çoğunluğu Oda'nın bir ropörtajında Kaidou'yu çok güçlü tasarladım nasıl yenileceğini bilemiyorum demişti sonrasında Oden'den başka birinin yaralayamadığını gördük. Bu bölümle beraber tükürdüğünü yalayan bir Oda var karşımızda. Oden'in uşakları dahi zorlayınca delebiliyorlar. Önemli olan Kaidou'nun savunması aktifken zarar verebilmeleri. Şu an yapılan her şey Samurayların hakkını verebilmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık