Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada bir yonkou tayfası seviyesi vs yonkou göreceğiz bir kez daha... İlkinde Akainu patatez etmişti Wb nin tayfayı... Artık burada Kaido'nun gücüne dair bir şeyler görürüz umarım. Yani bir sonraki sayfa bütün kınlar yerde yatmasın lütfen.

Buna kesinlikle katılıyorum. Bunu bir kenara bırakırsak biraz da kılıcı alanların iyi niyetli ve mazlum olmasının da etkisi var. Merhametli adam Zoro.
Olayın çoğu şu bölümle alakalı. Zoro gerçekten merhametli ve iyi bir adam. Bence karakterin içini boşaltmakla da alakası yok bu işin çünkü olayın bir alt yapısı var... :D

Üye silindi 1004

Sabah sabah balon patlaması sesiyle güne başlamak inanılmaz bir motivasyon kaynağı.

Oden ile aynı hakiyi kullandıklarını söylüyor. Haki tekniği ile de alakalı. Luffy de verir artık küsküyü.
Bence onun önemi yok. Sonuçta Oden'in hasarı aynı teknikle çok daha fazlaydı. Yani bu teknik büyülü bir şey gibi etki etmiyor. Evet kullanabilirsin ama etki edeceği belli değil. Büyük ihtimal bahsettiği haki Hyo amcanın bahsettiği haki. Bu mantıkla Hyo amca da zarar verebilir Kaido'ya. Tabi daha tam belli değil şu an ben durumu bir Hyo Amcanın kullanabildiği bir de Luffy'nin öğrendiği diye ayırıyorum. Kaido'nun kastettiği bu ikisinden de mi farklı yoksa bu ikisinden biri mi belli değil. Bu noktada da hele de g4'ün Kaido'daki performansından sonra Kin'in doğrudan bu savunmayı kendi aşabildiğini düşünmek bana saçma geliyor. İşin içinde bence Kaido'nun haki savunmasının sekteye uğraması da girecek.

Güzel bölüm kaidonun yara alması irade haki cart curt saçma birşeye bağlanmasa bari.Normalde açıkcası o 9 kın bireysel çok güçlü değil sanki dof bile o 9 unu yener gibime geliyor.Kaidonun hasar alma sebebi luffy nin hyo dan hapishanede öğrendiği teknik ise eğer ??

Beklediğim bir şey bile gerçekleşmedi ya. Kardeş bu adamı dünya yaralayamamış, gökten düşüyor çizik almıyor ama iman gücüyle neredeyse bayılacak. Şaka mı bu ya? Şu çatıda da kesin bi iman söz konusu olur. umarım o sahnede bu vietnam flashback vari olan travma atlatılır da düzgün bir şekilde dövüş çıkar. üstüne bitmezmiş gibi, Perospero geliyor XD Oda çok yordun be kral.

Bence onun önemi yok. Sonuçta Oden'in hasarı aynı teknikle çok daha fazlaydı. Yani bu teknik büyülü bir şey gibi etki etmiyor. Evet kullanabilirsin ama etki edeceği belli değil. Büyük ihtimal bahsettiği haki Hyo amcanın bahsettiği haki. Bu mantıkla Hyo amca da zarar verebilir Kaido'ya. Tabi daha tam belli değil şu an ben durumu bir Hyo Amcanın kullanabildiği bir de Luffy'nin öğrendiği diye ayırıyorum. Kaido'nun kastettiği bu ikisinden de mi farklı yoksa bu ikisinden biri mi belli değil. Bu noktada da hele de g4'ün Kaido'daki performansından sonra Kin'in doğrudan bu savunmayı kendi aşabildiğini düşünmek bana saçma geliyor. İşin içinde bence Kaido'nun haki savunmasının sekteye uğraması da girecek.
Kaido'nun savunması da düşmüş olabilir ama sadece hakiye bağlarsa da çok saçma değil bence. G4 olarak bakmamak lazım olaya. Luffy, g4 ile zarar veremedi ama şu an hiç gear kullanmadan sadece yeni hakiyi kullanarak Kaido'ya zarar verme ihtimali var gibi görünüyor. G4 kullanınca ise yıkım gücü artacaktır. Yani Kin'emon>g4 Luffy gibi bir sonuç çıkmıyor neticede. Haki tekniğini bilmiyorsan bu deriyi aşamıyorsun gibi. Bakalım, bölüm çıkınca daha net anlarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık