Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıc larına değer verebilir bu normal ama vazgecilmez olmadığnı söylüyorum ryuma'nın mezarına da gitmek istedi muhtemlen shisui'ye veda etmek icin.
Kılıçlarını nakama olarak görüyordu ondan dolayı vazgeçmez. Yanımda üç kılıç olsun da hangisi olursa olsun değil mantığı.
Olayın çoğu şu bölümle alakalı. Zoro gerçekten merhametli ve iyi bir adam. Bence karakterin içini boşaltmakla da alakası yok bu işin çünkü olayın bir alt yapısı var... :D
Olayın altyapısı var da çok tatmin edici değil. O olay damakta biraz yavanlık bıraktı. İki yıl önce sadece Zoro değil tüm karakterler daha iyi işleniyordu. Bunu kabul etmek gerek. Oda'nın kötü işlemesi bile reisin değerini düşürmedi o ayrı :a:
Bence onun önemi yok. Sonuçta Oden'in hasarı aynı teknikle çok daha fazlaydı. Yani bu teknik büyülü bir şey gibi etki etmiyor. Evet kullanabilirsin ama etki edeceği belli değil. Büyük ihtimal bahsettiği haki Hyo amcanın bahsettiği haki. Bu mantıkla Hyo amca da zarar verebilir Kaido'ya. Tabi daha tam belli değil şu an ben durumu bir Hyo Amcanın kullanabildiği bir de Luffy'nin öğrendiği diye ayırıyorum. Kaido'nun kastettiği bu ikisinden de mi farklı yoksa bu ikisinden biri mi belli değil. Bu noktada da hele de g4'ün Kaido'daki performansından sonra Kin'in doğrudan bu savunmayı kendi aşabildiğini düşünmek bana saçma geliyor. İşin içinde bence Kaido'nun haki savunmasının sekteye uğraması da girecek.
Önemi olmasa Luffy'e niye öğretildi bu teknik. Şimdi olayı şuraya bağlayacaksın herhalde Kaido'yu kesen biçen herkes Kaido'nun Oden travmasından dolayı kesecek, bir tek Luffy bileğinin hakkıyla dövecek öyle mi :)

Kaido'nun savunması da düşmüş olabilir ama sadece hakiye bağlarsa da çok saçma değil bence. G4 olarak bakmamak lazım olaya. Luffy, g4 ile zarar veremedi ama şu an hiç gear kullanmadan sadece yeni hakiyi kullanarak Kaido'ya zarar verme ihtimali var gibi görünüyor. G4 kullanınca ise yıkım gücü artacaktır. Yani Kin'emon>g4 Luffy gibi bir sonuç çıkmıyor neticede. Haki tekniğini bilmiyorsan bu deriyi aşamıyorsun gibi. Bakalım, bölüm çıkınca daha net anlarız.
Öyle olursa saçma oluyor haki tekniği sanki büyülü bir şey gibi oluyor. Yani ne yaparsan yap bu haki tekniğini kullanmadan o savunmayı aşamıyorsun gibi. Ben hiç sanmıyorum.

@Rika

Luffy gelişebilecek her şekilde gelişmeye çalışıyor. Yani mevcut gücünü daha ileriye taşıma amacıyla aklına geldiği için bu tekniği istiyor. Ama senin deyiş tarzınla yalnız bir şekilde zarar verilebilir o da bu hakiyi öğrenmekten geçiyora geliyor durum ve Luffy de o yüzden öğrendi gibi. Ben o tarz bir hikaye akışı görmedim.

Yani WB de gelip zarar vermek istese bu haki tekniğini bilecek manasına geliyor sizin deyiş tarzınızla. Ben öyle görmüyorum olayı.

O kadar sene biriken öfkeden sonra ufak bir çizik atmaları çok önemli değil. Daha fazlasını yapabileceklerini de sanmıyorum. Oda, Yonko'nun gücünü göstermeli.

Öyle olursa saçma oluyor haki tekniği sanki büyülü bir şey gibi oluyor. Yani ne yaparsan yap bu haki tekniğini kullanmadan o savunmayı aşamıyorsun gibi. Ben hiç sanmıyorum.
Alpa yanlış anlama da burada Luffy harici birisinin zarar vermesi olanaksız idi yazmışsın. Luffy öğrendiği haki tekniği sayesinde zarar vermeyecek mi? bir benzeri varsa neden Kınlar da zarar veremesin?

Yani diğer teknikler de işe yarıyorsa neden Luffy dışında olanaksız?

Zoro keser mi bilmem ama kesebilmesi adına bir sürü yol yapıyor. Bir Emma gibi büyülü bie item çıkardı. İkinci olarak da savunmanın düşmesi gibi bir durum olacak gibi geliyor. Yoksa Luffy haricinin zarar vermesi olanaksız idi.:D

kinemon > G4 Luffy mi oldu şimdi ne oldu??
yeşilin aldığı kılıca da biz sektör olarak pazarlama stratejisi diyoruz ki net olarak doğru olduğu bu bölümle belli oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık