Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mom ile Luffy konuşması( Herkesi indireceğim) ile Kinemonun Luffy için dedikleri ( Wano’ya şafağı getirecek ) beni fena gaza getirdi :at:

Neresini yorumlayayım bilemedim, mükemmel bölüm. Aksi olan tek şey haftaya ara olması :(

Eğer dediğin gibiyse o zaman Luffy'nin g4'ü bence anlamsız kalıyor. O kadar kasacağına bu hakiyi öğrenseydi zaten Kong Gun'dan alacağından çok daha fazla verimi alırdı hem de hiç sıkıntıya girmeden.:D Yani sizin anlatımınızla hakiye biraz büyüsel bir güç veriyoruz. Demek istediğim istediğin kadar güçlü ol Thor'un çekicini Kaptan Amerika'nın kıpırdatması ama Hulk'un bir türlü kaldıramaması gibi. Öyle olması bendeki haki algısını tamamen değiştirir. İşin daha garip yönü ise Kaido niye ancak böyle bir teknikle aşılıyor da saf fiziksel güç ile aşılamıyor?

Ben açıkcası WB'nin depremi , Akainu'nun Magmayı, Garp'ın kokalı yumruğu koysa da istediği gibi hasar bırakabileceğini düşünüyordum. Ama sizin deyiminizle onlar da zarar vermek istiyorsa bu hakiyi kullanacağa gidiyor olay.
İyi de, senin dediğin gibi olsa da G4 anlamsız kalıyor o zaman? Sonuçta haki tekniğini bilmeden g4 ile hiç zarar veremedi ama şimdi gear kullanmadan bile zarar verebilme ihtimali var.
Benim dediğim şekilde g4 anlamsız olmuyor. G4+yeni haki teknikleri ile çok daha güçlü olacak.
Bir çeviri hatası yoksa tüm olay hakiye bağlanacak gibi duruyor.

Tama’nın yeteneğini bir yerde kullanacak mı acaba Oda, yoksa gereksiz işlenmiş bir detay gibi silinip gidecek mi?

Görende kaidoya inanılmaz bir hasar verdiler sanacak orada 6 tane komutan ayarı adam var. Hepsi bir anda Kaido'ya saldırıyor ve O anda Kaido korkuyor. Vücuduna ufak zarar vermeleri anormal bir durum değil.

OP'ta herşeyin anahtarı haki.kılıç mılıç hikaye.
Luffy g4 ile vurduğunda kaidoyu gıdıklamıştı.
Bu durumda kınlar üst düzey haki mi kullanıyorlar? Yada Luffyin kılıç gibi keskin, sivri bişeyle vurması mı gerekirdi?

Yinede Haki + kılıç + inanç en mantıklısı bence

Ben açıkcası WB'nin depremi , Akainu'nun Magmayı, Garp'ın kokalı yumruğu koysa da istediği gibi hasar bırakabileceğini düşünüyordum. Ama sizin deyiminizle onlar da zarar vermek istiyorsa bu hakiyi kullanacağa gidiyor olay.
Onlar da verir, vermeli.

Bu arada aslında Luffy bir nevi derisini aşmaya çalışıyordu.

İyi de, senin dediğin gibi olsa da G4 anlamsız kalıyor o zaman? Sonuçta haki tekniğini bilmeden g4 ile hiç zarar veremedi ama şimdi gear kullanmadan bile zarar verebilme ihtimali var.
Benim dediğim şekilde g4 anlamsız olmuyor. G4+yeni haki teknikleri ile çok daha güçlü olacak.
Bir çeviri hatası yoksa tüm olay hakiye bağlanacak gibi duruyor.
Bu noktada işte Luffy'nin haki gücü devreye giriyor. Bu zamana kadar olan şeyler hakisini çok geliştirdi. Yani g4 tekniğini kullanarak kendini çok zorlaması olsun hakisini daha da güçlü yapıyor. Burda demek istediğim Luffy'nin hakisinin totalinde daha da güçlenmiş olması. Yani Luffy 100 gücünde hakisini bu haki tekniğiyle kullanıp sonuç alacak. Kinemon ise 10 gücünde hakisiyle bu haki tekniğini kullanacak. Temelinde yine aynı birime dönüşüyor hasar. Ama Luffy'ninki yeterli olabilecekken Kinemon'unki yeterli olmayacak. Bir de bunun üstüne Luffy g4 mod ile birlikte bunu kullanırsa zaten bunun yanına g4 tekniğinden gelen saf güç felan da eklenecek. Ben açıkcası bu tarz bir bakış açısıyla bakıyorum Kaido'nun sertliğinin aşılmasına. Diğer türlü Kaido'nun savunmasının bu kadar göz önünde tutulmasının bir anlamı kalmazdı. Bu zamana kadar bu tarz hakiyi kullanan sadece Oden ve onun 9 kızıl kını mıydı yani?

@William cutting

Ben de zaten ona aksi bir şey demedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık