Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayın altyapısı var da çok tatmin edici değil. O olay damakta biraz yavanlık bıraktı. İki yıl önce sadece Zoro değil tüm karakterler daha iyi işleniyordu. Bunu kabul etmek gerek. Oda'nın kötü işlemesi bile reisin değerini düşürmedi o ayrı :a:
Buna katılırım bak. Çokta tatmin edici değildi evet. Aynen öyle reyiz, Zoro’nun değeri asla düşmez... :a: :D
Oden'i gören Kaido kınlarına böyle tepki veriyorsa Ryuma'yı gören Kaido, Shusui ile karşılaşınca ruhunu teslim ederdi :hhh:
Hahahah Harbiden öyle he. Zaten Ryuma bunu takmaz bile tekte kellesini alır yoluna devam eder... :hhh:

9 kın oden gibi haki kullanıyormuş. O hangi türü acaba. Demek ki maharet enmada değil. Kokanın bir üst seviyesi daha var demek ki. Acaba şu Roger ve wbnin taşırdığı gibi taşırdılar mı. Onu ufak çaplı Zoro da yapıyor.
Dedim ben. Bunlar Luffy'nin içten patlamalı hakisini kılıçlar yükleyip kullandılar. Başka türlü delemezlerdi... Ve doğru çıktı büyük ihtimalle görüldüğü üzre.

Bir şekilde 9 kının parlaması gerekiyordu, kılıçlarını saplamış olmaları normal. Asıl önemli olan devamında bunu yapabilecekler mi? İnu ve Neko'nun Sulong formu ne kadar etkili olacak göreceğiz. Bence önümüzdeki bölümlerde 9 kını baygın halde göreceğiz. Kaido'yu yorabilirler ama aynı şekilde zarar verebileceklerini sanmıyorum.

Ayrıca BM'dan satış kokusunu almayan yoktur sanırım :D . Reis yine formunda germa v2 geliyor.

Bölüm akıyor maşallah. Kaido patates çuvalı gibi delindiyse Zoro şov yapacak demektir. Kaido bakacak enma bir geçmişi hatırlayacak sonra bakacak odenden daha iyi kullanan var kılıcı soracak yiğidima sen kimlerdensin, zoro cevap verecek ben Zoro bin kaido ???

O değilde ben zamanında Oda’nın milliyetçilik yapacağını, bir çok insan gibi onunda içinde bu hissin olduğunu ve Japonya ile alakalı yer ve karakterleri çok sağlam ve güçlü göstereceğini söylemiştim. Şimdi ise neler olduğunu, Oden’i nasıl arşa çıkardığını, hatta bunun için Kaido’yu bile nasıl gömdüğünü gördük. Şimdi aklıma Zoro’nun Ana karakterlerden olması ve gerçekte yaşasaydı “Japon” olurdu olayı geliyor ve ister istemez daha daha daha çok heyecanlanıyorum... :ehe:
Zoro hakkında kötü konuşmayın...:a:

Son düzenleme:
Bm'den satış kokusu nasıl alındı ya? :D Kadın yine bu sayıda açık açık Luffy'i öldüreceğini söyledi. Enf azla kim öldürecek diye kavga ederler Kaido'yla.

Kaido ejderha olduğu için çok sağlam bir deriye sahip. Ryou denen teknik katalizör gibi bir şey. Kaido'nun deriyi geçmeyi sağlıyor. Vereceğin hasar ise senin gücüne bağlı. Kinemon saplamış biraz kan almış. Luffy g4'le vurunca inletecek muhtemelen. Yumruk atan adamın deriyi yaracak hali yok. Derinin savunmasını aşıp içinde kas, kemik, organ vs yıpratacak işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık