Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağlam kapışıyorlar bildiğin Camışa diz bile çöktürmüşler :sapkali:

@kekomancer Oda'nın yazdığı seride teke tekte Akainu'ya düşmez dediğimde laf ediyordunuz :artiz:
Adamın ayarı yok ki. Tek yedirdiği adamı ne hallere sokuyor.....
Adamın ruhuna işlemiş.
Oden=Admiral bu saatten sonra. Tek yemesinin sebebi de Oda denen itin tembellik yapıp savaş çizmek istememesi......

Şimdi 9 kınlar, Kaido’yu delmiş mi? Hahahhahaa. Abi Enma abiii itemli kılıç abiii, Luffy abiii tek o zarar verebilir normal şartlarda abiii ksjsnsks

Hayır Zoro’nun zaten anırttıracağına inanıyorduk Kaido’yu ama şimdi herkes inanmaya başlar sanırım... :D

Ohhh ne desem bilemiyorum. Yani Oden, Kaido’yu yamultmuş. Adam çığlık falan atıyor hala korkudan. Artık içe doğru değil, dışarıya da bırakıyor açık açık. Bir de bu sefer yanınız da Oden yok diye seviniyor. Yani Oden olsa belki yine tokatlayacak bunu. Ulan Oden ne büyük adamsın beee...:a:

Bir de “Size Dünyanın en güçlü yaratığının gücünü göstereceğim” diyor hala. Bir sus be adam yeter be!!! Ksjsjsk

Hayır ezik bir de Sakazuki taktiği deniyor; “Luffy sizi satacak” diye. Çaresizliğe bak Allahım kafayı yiyeceğim çok müthiş bir bölüm bu hahahha :D

Neyse Bu arc BM‘nğn düşeceği bir kez daha Luffy’nin ağzından söyleniyor. Ama Bm ile Luffy de karşılaştı teke tek kalırlarsa Luffy dayak yer bizimkiler gelecek muhtemelen...

Bu Luffy en tepede ki adam muhabbeti de yine gereksiz olmuş ama sonuçta adam KK olacak ama tek başına değil. O yüzden sorun yok :D

Nami bebeğim de kendi işini kendi görmüş. Sanji bak dalgana kardeşim hadiii...

Neyse baya iyi bölümdü beğendim...
Enma büyülü bir item zaten neyine karşı çıkıyonuz? :D Bir kişinin saldırı gücü üzerinde bir sürü faktör var.:D Her şeyi geçtim Kınların ellerindeki kılıçlar da normal kılıç değildir.:D

Bugüne kadar kınlarla dalga geçenlere mi sataşayım, Oden'i küçümseyenlere mi sataşayım, Kaido'nun kesilmesinde tüm marifeti Enma'ya verenlere mi sataşayım, Zoro'nun hiçbir şekilde Kaido'ya zarar veremeyeceğini söyleyenlere mi sataşayım... Muhteşem bir bölüm ya. :ehe:

Oden>Çığlıkçı Kaido.

Bu arada, en çok da zamanında Kaido'yu yenilmez olarak tanıtan Oda'ya sataşmak lazım. Ulan üstüne o kadar teori kastık, adamı kesmeyen kalmadı. Demek ki, denizciler idam edemiyor derken, denizci erlerini kastediyormuş. :/

Kaido'ya zarar verilmesinde bir şey yok ama Kaido'nun Oden'i öylece tek atıp geçtiği biri olarak görmediği belli oldu. Şu bölümden sonra artık Oden tartışılmamalı yani e oha.

Luffy'nin cevabını sevmedim fazla hardcore geldi. Daha münasip bir şey söyleyebilirdi.

Onun dışında spoiler'ı okuduğum için pişmanım keşke bölümü bekleseydim. Forumlara girince ister istemez maruz kalıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık