Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyorum rahatsız oluyorsunuz ama bakın şu son sayfaya orada Luffy'nin peygamberliğini kasmaya ne gerek var ? Olay zaten 9 kınla alakalı, yok o böyledir şöyledir ne alaka yani ? gereksiz olmuş, sonra gelir dövüşür falan filan olabilir tabi ama bu bölüme gitmemiş.

Kaido'nun Oden karşısında ne kadar çaresiz kaldığını bir kere daha gösteriyor Oda. Kınlar da boş değilmiş haklarını vermek lazım.
Zoro'dan bahsetmedigi için mi böyle diyon.:D Luffy her bölüm daha da farklı bir yere koyuluyor. Herif harbi önceki hiç kimseye benzemiyor. :D

Zoro'dan bahsetmedigi için mi böyle diyon.:D Luffy her bölüm daha da farklı bir yere koyuluyor. Herif harbi önceki hiç kimseye benzemiyor. :D
Seçilmiş kişi, peygamber falan oluyor diye hoşuna gidiyorsa bilemem ama gayet irite edici olmaya başlıyor bence, alakalı alakasız konması kalitesini düşürür :ehe:

Seçilmiş kişi, peygamber falan oluyor diye hoşuna gidiyorsa bilemem ama gayet irite edici olmaya başlıyor bence, alakalı alakasız konması kalitesini düşürür :ehe:
Seçilmiş kişi anlamı çıkmaz buradan tanıdıkları adama güvenlerini ve onu nerede gördüğünü gösteriyor. Oradan oraya nasıl bağladın bilmiyorum ama Luffy'nin bu yükselişi herhalde ağır geliyor.:D

Şimdi 9 kınlar, Kaido’yu delmiş mi? Hahahhahaa. Abi Enma abiii itemli kılıç abiii, Luffy abiii tek o zarar verebilir normal şartlarda abiii ksjsnsks

Hayır Zoro’nun zaten anırttıracağına inanıyorduk Kaido’yu ama şimdi herkes inanmaya başlar sanırım... :D

Ohhh ne desem bilemiyorum. Yani Oden, Kaido’yu yamultmuş. Adam çığlık falan atıyor hala korkudan. Artık içe doğru değil, dışarıya da bırakıyor açık açık. Bir de bu sefer yanınız da Oden yok diye seviniyor. Yani Oden olsa belki yine tokatlayacak bunu. Ulan Oden ne büyük adamsın beee...:a:

Bir de “Size Dünyanın en güçlü yaratığının gücünü göstereceğim” diyor hala. Bir sus be adam yeter be!!! Ksjsjsk

Hayır ezik bir de Sakazuki taktiği deniyor; “Luffy sizi satacak” diye. Çaresizliğe bak Allahım kafayı yiyeceğim çok müthiş bir bölüm bu hahahha :D

Neyse Bu arc BM‘nğn düşeceği bir kez daha Luffy’nin ağzından söyleniyor. Ama Bm ile Luffy de karşılaştı teke tek kalırlarsa Luffy dayak yer bizimkiler gelecek muhtemelen...

Bu Luffy en tepede ki adam muhabbeti de yine gereksiz olmuş ama sonuçta adam KK olacak ama tek başına değil. O yüzden sorun yok :D

Nami bebeğim de kendi işini kendi görmüş. Sanji bak dalgana kardeşim hadiii...

Neyse baya iyi bölümdü beğendim...

Seçilmiş kişi anlamı çıkmaz buradan tanıdıkları adama güvenlerini ve onu nerede gördüğünü gösteriyor. Oradan oraya nasıl bağladın bilmiyorum ama Luffy'nin bu yükselişi herhalde ağır geliyor.:D
Yükselme işi altından kalkılabilirse kıymetli olur, sadece tek bir olaydan kaynaklı yorum atmıyorum bu arc çok fazla seçilmiş kişi olayına girdiler sıkıntı bu. Senin olayın belli zaten sana bir şey demiyorum :hhh:

Allah, Allah, illallah, baş üryan, göğüs kalkan,

Dilde al kan, sine püryan;

Bu meydanda nice başlar kesilir hiç olmaz soran;

Kahrımız, kılıcımız düşmana ziyan,

Kulluğumuz, Oden Samaya ayan;

Sayılmayız parmakla, tükenmeyiz kırmakla;

Üçler, beşler, yediler, kırklar Nur-u Nebi,

Kerem-i Ali, Hacı Bektaş-ı Veli;

Dem-ü, devranına hu diyelim, Huuuuuuu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık