Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzel güzel... Sulong formu felan derken kaido oradan rahat çıkamaz arkadaşlar. Bigmom bakalım ne tepki verecek, Luffy ile kapışacaklar artık belli. Zoro Sanji Kid büyük ihtimalle Jack King Queen ile girişecek gibi ve tabii ki haftaya ara var :(

Ortalık yangın yeri olmuş ?? umarım artık bundan sonra Dressrossa'da falan olduğu gibi oradan oraya koşturmaca olmaz. Doğrudan herkes savaşın içinde olur da ortalık şenlenir.

Peresporo'nun denizde görünen olduğunu hepimiz tahmin ediyorduk zaten, Marco akıllı adam birlikte çalışma teklifini o etmiş olabilir.
Bizim Lütfü de iyi ki bir gelişmiş silahlanma hakisi öğrendi, geçen sefer tek yediği Koca Ana'ya da efelendi bücür.

Orochi 9 kının hakkı diyordum, 9 kafa da görünce :) adamlar küçük düşünmüyor yahu büyük başı almaya gittiler. Onlar biraz hırpalar, Lütfü pastanın çileğini patlatır :)

BM Peresporo'nun yaptığına bakalım ne tepki verecek? Şu Peresporo'yu öldürse de kurtulsak, sevemedim horoz şekerini. Karakuri reyiz olacaktı ki şurada...

Dolana ay dolana... Ay çıkmış güzel, güzel de kardeşim 9 kın içinde 2 kişi yükseltme alacak güçlerine. Hoş Carrot bile öylesine bir biçimde güçlendi ise, Neko ve İnu'yu düşünmek bile istemiyorum. "Çekilin lan Kaido bizde" diyebilirler belki ;)

Carrot ve Nami tek taşımı kendim aldım tek başına kendim yaptım deyip kendileri kurtulmuş. Sanji efendi nerede? Pipisi kopasıca yine sapıklık peşinde kesin ???

Haftaya ara olması kötü oldu. Uzun zamandır ilk defa ara olmadan okuyacağız yine içine ettiler Tebrikler. Bu arada Japonya'da vaka sayıları artıyor ???

Bu Oda'nın yazdıklarına fazla inanmamak lazımmış onu anladım.Kaido tanıtılırken o kadar abarttiki yok yara almaz ,yok derisine silah işlemez bilmem ne . Babacım ne abartıyosun okadar bak sonra kendini yalancı çıkartıyon.Yonkou'ların karizmasını çizmede üstüne yok şu adamın...

Biliyorum rahatsız oluyorsunuz ama bakın şu son sayfaya orada Luffy'nin peygamberliğini kasmaya ne gerek var ? Olay zaten 9 kınla alakalı, yok o böyledir şöyledir ne alaka yani ? gereksiz olmuş, sonra gelir dövüşür falan filan olabilir tabi ama bu bölüme gitmemiş.

Kaido'nun Oden karşısında ne kadar çaresiz kaldığını bir kere daha gösteriyor Oda. Kınlar da boş değilmiş haklarını vermek lazım.

Ciddi ciddi bu editör sevinçten ağlıyor. İki bölümdür olaylar akıyor. Oda sen bu değilsin. Ama kendine de gelme böyle devam et :)

Sadece Inu ve Neko bile Jack kulvarı adamlar ki Sulong formu daha da güçlü.

Yanına Den jiro ve Ashurayı eklersek ciddi bir güç bunlar.

Ona rağmen Kaido 9unu da alabileceğinden emin.

Bakalım.

Kaido'yu alamayacaklar o kesin de, ciddi şekilde yorabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık