Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dağa yaptığı saldırıyı kestiğini düşündüm bir an. O saldırıyı kesebilecek güçte birisi mi acep Kin
Bu bence güç işi değil. Luffy, Enel kesecek güçte bir adam mıydı kalibre olarak hayır. Yeteneğin yeteneğe üstünlüğü sayesinde yendi Luffy. Ateş türü saldırıları nötrleyen bir gücü var kin'in Ace karşı şansı yüksek mesela silahlanma hakiside var.

Aynı tekniği farklı isimlerle kullanıyorlardır onlar da Ray gibi. Çıkış noktası Wano'dur burada yaygındır ama dünyadaki üst düzey karakterler biliyordur. Amazon Lily'i düşün. Herkes haki biliyordu ama çok güçlü değillerdi. O zamanlar dokunulmaz olan Luffy'e hasar verebiliyorlardı. Luffy yine de onlardan çok güçlüydü. Bu durum da ona benziyor.
Ben bu tekniğe bu tarz bir ön koşul olarak bakmayı doğru bulmuyorum açıkcası. Hakiyi kullanabilen zaten logialara felan erişebiliyor. Yani normal bedene ulaşıyor diye söylendi. Kaido'nun ki böyle bir şey değil ki. Tamamen sertliğiyle alakalı. Bu sertlik ister ejder meyvesinden gelsin ister hakisinden gelsin kokanın işlevi neyse bu haki tekniğinin işlevi de aynı olmalı. İşlevi aynı olmalı dediğim ikisi de ana vücuda ulaşabilmeyi sağlamalı. Yok bu teknik ana vücuda erişmeyi daha iyi sağlıyor gibi bir mantık var diyorsanız çok saçma. Ben temelinde olaya çok sert bir savunma olarak bakıyorum bu teknik de bu açıdan bir ön koşul değil sadece gücü artırmak için başka bir faktör. Ama her kullanan bunu aşacak diye bir kaide yok. Öylse olsa bu zamana kadar Kaido üzerinden yapılan bu kadar hypeın bir anlamı kalmaz. Baştan beri Kinemon ve diğer kınlar zorladığında bu teknikle kesebilecektiyse hiçbir özel yanı kalmıyor savunmasının. Çünkü bu hakiyi bugün Kinemon felan kullanabiliyorsa kullanabilen bir çok adam da çıkar. :D

Kaido'ye yara veren tek kılıç enmadır diyen nerede. Nerede o gelsin yanımağ :D.
Puhahahhaha bugün çok eğleniyorum :D
Op'a dair ilk defa bir şey olmasını istediğim gibi gelişti. Oda beni şaşırtıyor. :hhh:

@Mr.Bushido senle konuşmuştuk hatırlıyor musun? Böyle olunca mutlu oldum bak.
Reyiz bende çok mutlu oldum... :D
Kınlar sadece birazcık kanattılar Enma'nın nasıl bir nimet olduğunu Oden'in kesiğinde de görüyoruz. Kılıç önemli bunun inkar edilecek bir yanı yok. Bence bu bölüm Zoro'cular açısından daha kötü. Bir tek Zoro'ya kestirip coşacakları adama Kinemon da zarar verdi. Bu saatten sonra Zoro kesse ne olur kesmese ne olur.:D
Ya Alpa’cığım yapma şöyle işte yapmaaaa :D
-Zoro, Enma olmasa bir hiç- Pat
-Normal şartlarda sadece Luffy zarar verir- Pat
Balonlar pat pat patlıyor Alpaaaa... :D
Kin'emon, Yonkou tecrübe etgfavbfs.
Hahahhahahahaahha Kanka naptın? sjjsjsjsjs

Kaido'daki durum Linlin karmal ana olayının aynısı gibi geliyor bana.Linlin de psikolojik olarak çöktüşteyen dizleri kanıyordu vücudu bildiğin sıradan bir insan gibi olmuştu.Kaido'da da aynısı vardır.Adamlar Oden tarzı haki kullansa da her o tarz kullanan nasıl kesecek bu adamı.Hiçbir olayı kalmaz herifin savunmasının.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık