Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki kişi dalmışlar King’e gördüğüm kadarıyla.E bir zahmet durdursunlar.Kawa çok güçlü olmasa yıllarca kilit altında tutulmazdı.Luffy’i geçtim Kid’e bile böyle bir muamele yapmadılar.

O değil de Zoro gözüktü, Law gözüktü, Kid gözüktü , Chopper-Usopp gözüktü ama bizim azgın köpek bi gözükmedi.Napıyor acaba şu an.
Missmatching bekliyordum Big Mom ile Sanji'nin arasında ama olmayacak heralde.
Artık "Sanji görünmez olmuş doğru zamanı bekliyordur", "bir planı vardır" bile diyemeyecek kadar umutsuzuz.Yazıklar olsun Oda.

Bu arada Luffy'nin 9 kına güveninin tam olduğunu görüyoruz. Oraya ulaşıp ulaşmadıklarını bilmemesine rağmen onların saldırmasını bekliyor. üstelik bunu plana uymak için değil (Luffy ne anlasın plandan) onlara haklarını teslim etmek için yapıyor. Kralsın Luffy.

Üye silindi 1004

Sıkıldıkça Zoro, Kid, Law paneline bakıyorum. Kaido pirinç tarlası tayfayı temizledikten sonra onlar devreye girecek.

Karakter temizliğine başlar gelecek hafta. Hızlanacak seri belli geçici ya da temelli Orochi ve Kanjuro’yu aradan çıkarması laf salatasının bittiğini gösteriyor.

WB tayfasını beğenmiyordum falan değil.Über 4,5 tane adam vardır dedim sadece.İzo güçlü gibi duruyor King'in eksikliği ama.
King’in bir eksikliği yok kaptanı nasıl düşürüyorsa sopayı ona da sürpriz şekilde ateş edilmiş.Bu arkadaş mf savaşında kılıçları kırmak için sıkıyordu.Yine aynını yapmış ama King farketmiş kabzaya gelmiş muhtemelen.Yada önce davrandı King kılıca davranmadan kabzaya sıktı.Her halükarda çok önemli birşey değil.O kadarını yapsın.Kimse King’ten gelecek
görmesini beklemiyor sonuçta.Birçok güçlü karakter geleceği görmüyor.

kinemon bildiğin saplamış gibi duruyor la.
evet baya kaidounun karnına ayağını basıyor gibi hatta :d ama işte temas gösterilmiyor. oda denen şerefsiz yine klişelere doymuyor tabi. tam saldırı anında 9kının kaidouya odeni anımsatması güzel, lan acaba kaidou gardını düşürüp hasar alacak mı diye düşündürüyor. ama okuyucu olarak kaidou lan bu hasar alır mı bu bebeler kim diyesin de geliyor. hem sonuçta luffy var, kurtarıcılarına yalvaracaklar vs gibi bomboş işler düşünüyorsun falan. tatsızlaşıyor. o yüzden ben kanala düşsünler istiyorum :d böylece kaidou da olsa su sayesinde güçsüzleşebilir ve bi hasar vermeden ayrılmaz kınlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık