Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam Kata'nın arc bossu olduğunu unutuyorsun. Ona yapılan hype tabiki olmayacak King için. King kendi vs'si gelince parlayacak ancak.
Kata arcın yarısında girdi yahu.Tam arc bossu sayılmaz yani.Ben demiyorum ki King ağırlığını koymayacak.Gayet koyar 1,2 bölüme deşer hatta kınları da diye düşünüyorum.Benim bahsettiğim özel olma durumu.Bunu Marco için dersin,adamda mistik zoan var,WB'nin sağ kolu,Gorosei muhabbeti falan var.Kata içinde dersin ileri gözlem var,Ray bile övüyor,namağlupluğu var falan diye ama King'e geldiğinde konu ırkı dışından adamdan özel bir şey yok gibi duruyor.Adamın meyvesi bile diğerlerinden daha özel değil.İnanılmaz bir seviyede kılıç ustasıysa ya da ileri silahlanmaya sahipse gayet özel ama yoksa bence çok da özel bir adam değil King.Sadece tahmin tabii ki bu dediklerim şu anlık.

Reis'in mihawk'ınkin den büyük slash'lerini unuttun sanırım.
Reis, karaya çıksın da bi, çok iş yapacak.
Aiden'e güzel orta açmışsın aslında eskiden olsa bu ortalara yarım vole vururdu ::ehe:

Üye silindi 1004

Kinemon iğne ucu kadar dahi kan aldı ise Wano semalarinda Zoro Kaidoyu keser. Zoroya başka rakip aramaya gerek yok
Göreceğiz gelecek hafta eğer Oda, Kaido'nun üstüne gölge çekmezse. Kaido'ya yazık valla Zoro tarafından yarılmak da varmış kederinde.

Şaka maka şuan karşılarında iki yonkou var. Hiç beklemediğim bir ortam ve savaş başladı. BM'nin bir şekilde saf dışı bırakılacağını düşünmüştüm. Nasıl ilerleyecek acaba soda.

Kaido'nun kesildiğini düşünmüyorum bu arada g4'ten o kadar yumruk yedikten sonra 0 hasar almışken, bunların kılıç tekniği de değil direk saplamaya çalışmasından hasar alıyorsa sadece etkileyici olmak adınadır. Bu bölüm olan 2 ölümden sonra bir sonra ki sayı kınlardan bir kaçı ölebilir tahminimce.

Bu foruma bayiliyorum. King canavar korsanlarinda kaido'dan sonraki en guclu kisi ama gene korsanfan timi bir panele gore kingi meze yapmis zorolara falan :alkis: Bu bolumun gidisatina gore bunlarin olmasi lazimdi cunku bu bolum 9 kini parlatti oda. Kaido darbe yicek yikimcilar durdurulcak, cunku bu bolumun senaryosunun boyle ilerlemesi lazim. King islendiginde, o capsiz katanin adi agizlara alinmayacak bir daha:at:

Luffy gear 4 ile vurdu adamda tık yok kinemon ve diper kınlar kan mı alacak?
Adamın özelliği o zaten. Oden'i özel kılan şeylerden biri de bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık