Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu foruma bayiliyorum. King canavar korsanlarinda kaido'dan sonraki en guclu kisi ama gene korsanfan timi bir panele gore kingi meze yapmis zorolara falan :alkis: Bu bolumun gidisatina gore bunlarin olmasi lazimdi cunku bu bolum 9 kini parlatti oda. Kaido darbe yicek yikimcilar durdurulcak, cunku bu bolumun senaryosunun boyle ilerlemesi lazim. King islendiginde, o capsiz katanin adi agizlara alinmayacak bir daha:at:
Zoro da Luffy'den sonraki en güçlü adam. İzo'ya meze olmasından iyidir.

Kata arcın yarısında girdi yahu.Tam arc bossu sayılmaz yani.Ben demiyorum ki King ağırlığını koymayacak.Gayet koyar 1,2 bölüme deşer hatta kınları da diye düşünüyorum.Benim bahsettiğim özel olma durumu.Bunu Marco için dersin,adamda mistik zoan var,WB'nin sağ kolu,Gorosei muhabbeti falan var.Kata içinde dersin ileri gözlem var,Ray bile övüyor,namağlupluğu var falan diye ama King'e geldiğinde konu ırkı dışından adamdan özel bir şey yok gibi duruyor sadece tahmin tabii ki.
Kata o arc Luffy'nin final dövüşü idi. Sürekli Kata şöyle Kata böyle diye heyecan yarattı ki Luffy yendiğinde okuyucuda etkisi büyük olsun. Bu arc Luffy'nin rakibi Kaido. King kimin rakibi olacak o bile belli değil. Bu arc King'in düşmesi de o arctaki Kata'nın düşmesi kadar önemli bir olay değil. Doğal olarak hikayede geri planda kalıyor. Dediğim gibi kendi vs'si gelince karakter irdelenecektir. O zaman sağ kol olmanın hakkını verecektir. Kata ya da Marco'dan güç olarak geri kalır bir adam olmayacak. Ama hikayedeki rolü onlardan küçük.

Üye silindi 1004

Bu foruma bayiliyorum. King canavar korsanlarinda kaido'dan sonraki en guclu kisi ama gene korsanfan timi bir panele gore kingi meze yapmis zorolara falan :alkis: Bu bolumun gidisatina gore bunlarin olmasi lazimdi cunku bu bolum 9 kini parlatti oda. Kaido darbe yicek yikimcilar durdurulcak, cunku bu bolumun senaryosunun boyle ilerlemesi lazim. King islendiginde, o capsiz katanin adi agizlara alinmayacak bir daha:at:
Ne alakası var.. Bak dümdüz insanım ben baya dümdüz insan. Ben bile Allah affetsin Kappa mıdır nedir? Kötü de bir şey de demek istemiyorum sonuçta onu da bir ana doğurmuş yani. Fakat Kappa gibi bir yaratıktan da block yemezsin yani. King'sin sen... Ben bile aşardım dümdüz insan halimle Kappa'yı o poziyonda.

Kata o arc Luffy'nin final dövüşü idi. Sürekli Kata şöyle Kata böyle diye heyecan yarattı ki Luffy yendiğinde okuyucuda etkisi büyük olsun. Bu arc Luffy'nin rakibi Kaido. King kimin rakibi olacak o bile belli değil. Bu arc King'in düşmesi de o arctaki Kata'nın düşmesi kadar önemli bir olay değil. Doğal olarak hikayede geri planda kalıyor. Dediğim gibi kendi vs'si gelince karakter irdelenecektir. O zaman sağ kol olmanın hakkını verecektir. Kata ya da Marco'dan güç olarak geri kalır bir adam olmayacak. Ama hikayedeki rolü onlardan küçük.
Kata-Marco arasındaki denklemi bilmem de King baya baya downgrade yemiş Marco.Güç olarak zayıftır bana kalırsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık