Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King'in olayının sadece silahla alakası yok.80 bölüm geçti Wano'da King'in icraatleri ise
+ BM ve tayfasını şelaleden düşürmek
- Bm tarafından koleksiyon parçası niyetine tayfasına katılmasının istenmesi
- Kendi altındaki adamlar tarafından iplenmemesi(tayfanın farklı yapısı bunda önemli etken) Ki gücün üstün olduğu tayfada bunun olması yine garip
- Raizo gibi bir eziği elinden kaçırmak
- Kawamatsu tarafından atağının durdurulması.Hadi Kawamatsu çok güçlü,Kawamatsu'yu Kanjuro durduruyordu hani Kiku'nun kestiği.
- İzo tarafından kılıcına sıkılan kurşunun bile farkına sonra varması.
-Queen'den ayrı seviyede olduğunun hissetirilmemesi de var.
Hocam Kata'nın arc bossu olduğunu unutuyorsun. Ona yapılan hype tabiki olmayacak King için. King kendi vs'si gelince parlayacak ancak.

Üye silindi 1004

Yok Zoro'nun gücü King'e yetmezmiş... Bu sayıdan sonra bu fikre şu açıdan katılıyorum Zoro'nun gücü yetmez doğrudur. Çünkü Zoro, King'i parçalar...

King'in olayının sadece silahla alakası yok.80 bölüm geçti Wano'da King'in icraatleri ise
+ BM ve tayfasını şelaleden düşürmek
- Bm tarafından koleksiyon parçası niyetine tayfasına katılmasının istenmesi
- Kendi altındaki adamlar tarafından iplenmemesi(tayfanın farklı yapısı bunda önemli etken) Ki gücün üstün olduğu tayfada bunun olması yine garip
- Raizo gibi bir eziği elinden kaçırmak
- Kawamatsu tarafından atağının durdurulması.Hadi Kawamatsu çok güçlü,Kawamatsu'yu Kanjuro durduruyordu hani Kiku'nun kestiği.
- İzo tarafından kılıcına sıkılan kurşunun bile farkına sonra varması.
-Queen'den ayrı seviyede olduğunun hissetirilmemesi de var.
Neko da Kaido'nun eline vurarak silahını düşürüyor. Neko > Kaido kesinleşti....

2 yıllık eğitim almadan devam etselerdi haklısın derdim.
2 yıllık eğitim bence teorisel + biraz fiziksel güç sağladı. Reylieght'nin de dediği gibi haki çatışma anında güçlenir. Üstelik sen 2 yıl eğitimden bahsediyorsun. Kaido, Big Mom, King vs. bunların korsanlıkları kaç tane 2 yıllık eğitim eder? 10 kişiyle bunları yenmesini mi bekliyorsun? İşte öyle olsaydı seri tam bir saçmalık olurdu. Ve dediğim gibi bunlar son savaş için müttefik olacak. Ama bir yerde haklısın o eski tad yok. Ama hayat da böyle değil midir? Herşey belli bir yerden sonra düşüşe geçer zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık