Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Genel olarak güzel bölüm olmuş. Vs keyifli çizilmiş. Şu karakterlerin tek yemesinden de gına geldi. Güzelim dövüşün içine etmiş yine. Bırak savaşsınlar işte. Bu Yamato olayını sevmedim.

Arc sonu Kaido'yu öldürme işini BM üstlenebilir.

2 vs 1 atmanın ne zor birşey olduğu yavaş yavaş anlaşılacak.Law - Luffy vs Doflamingo boşuna olmadı.
Katılıyorum ama Dof 2 vs 1 atmadı, hem Bellamy hem Trebol yeterince destek verdi, gerçi Bellamy istemeyerek dövüşse de yine de Luffy'nin kendi hatasından kaynaklı Bellamy'den de hasar aldı. Trebol zaman zaman Luffy'yi bile zapt etti.

Bu bölümde gördük ki Luffy hız olarak Ulti'den üstün ama Page1 da devreye girince işler değişti.

Snakeman modundaki Luffy serideki en hızlı 10 kişinin arasındaydı.Luffy'nin g4süz hali ilede oldukça hızlı zaten görüldüğü üzere.Ulti'ye karşı yaptığı olsun,Dof'un g2ye hızlı demesi olsun.

Haki ile esnekliği bozacak kadar sertlestiriyor olabilir işte. Mesela yine BAA'da Hordy'nin bacağı felan bu şekilde kırılıyordu. Daha doğrusu baya yamuluyordu.
Yok ben savunma olarak yazdım. Dediğim gibi atağın geldiği yeri sertleştiriyor darbeyi yiyince diğer yerleri de lastik olduğu için önce bir salınıyor. Darbeyi absorbe ediyor. Yere yapışsa bile sırtı kafasının arkası hale lastik olduğu için o darbeye rağmen sadece kafasında ön kısmında acı hissediyor.

Snakeman modundaki Luffy serideki en hızlı 10 kişinin arasındaydı.Luffy'nin g4süz hali ilede oldukça hızlı zaten görüldüğü üzere.Ulti'ye karşı yaptığı olsun,Dof'un g2ye hızlı demesi olsun.
Doffun g2ye hızlı demesi bir şey ifade etmiyor ki.Adam g2yi kendi hızı ile savuşturuyordu zaten.Gamma yedikten sonra hızını övmeye başlıyor.Yetişemiyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık