Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Kaido tayfasında çok fazla kral haki olan adam istemiyordu.Ulti'de varsa bile diğer f6 üyelerinde olması pek ihtimal dahilinde değil bence.Bunun daha All starları var.

:/
F6 bile k. haki kullanıyorsa diğerlerini düşünmek istemiyorum ben.Böyle düşünerek yazmıştım aslında.
Fatihin Hakisi kullanıcılarına birlikte bakalım;
Shanks, Luffy, Ace, Roger, Sengoku, Rayleigh, Hancock, Chinjao, Linlin, Kaido, Kid, Katakuri, Newgate, Oden, Doflamingo

Şimdi Luffy'nin sağ Kolu Zoro'da yok İleride Kk'nin sağ kolu olacak. Wb'nin sağ kolu Marco'da yok. Ama Chinjao'da var. Bu Chinjao'dan daha potansiyelli ve daha güçlü olan Marco ve Zoro'da yokken onda olması sadece bu haki'nin güç ile alakalı olmadığını gösterir. Ulti göründüğü üzere genç bir karakter. Luffy bu gücü ilk kullandığında diğer iki hakiden bir haberdi. O zamanki kullanan bir çok kişiye göre güçsüzdü. F6 üyesi Ulti'de çıkması bence kötü değil çünkü Ulti yaşını almış bir karakter değil. Ace ve Luffy gibi potansiyelli olduğundan vardır varsa bu hakideki tüm işi Güce dayandırmayın. Her arc bir sürü karakter eklenen ve kocaman bir evrene sahip bu seride sadece 15 kişi kullanıyor değil 15, 30 kişi kullansa benim gözümde yine düşmez bu güç

Silinmiş Üye

Kaido'nun tayfasındaki çöpler bile bir zamanlar Korsan Kral olmak istiyorduk diyor. F6'daki karakterlerde çıksa şaşırmam da, bence gerek yok.
Bence de gerek yok.Kral hakisi olan karakterlere baktığımızda görüyoruz ki Chinjao hariç hepsi "özel" diyebileceğimiz karakterler.F6 gelip geçici.
Bu arada mesajımı düzelttim.

Peros tek başına gelene kadar bir şekilde kardeşlerini yukarı çıkarsaydı iyi olurdu.
Ulti'nin 1.5 milyarlık adama sen kimsin çekmesi de sıktı artık. O panele Kata'yi Shanks'i koy Ulti ile dövüşmez bile çöp muamelesi yapar. Oda Luffy'i böyle karakterler ile içli dışlı etmemeli artık.
İşte bunu diyorum ,bak en yerinde yorum

Bölüm fena değil. Yamato benim canımı yakma dememiş sana zarar vermeyeceğim demiş Luffy'e yanlış anlaşılmasın diye. Hem iş bitiren hem aklı başında bir tip. Gücü ne derdi ne bekleyişinin sebebi ne gerçekten merak ettim. Ama sırf yüzünü bile 5 bölüme anca gösterecek bir psikopat çiziyor mangayı :/ Ayrıca MF'de çizmeye tenezzül etmediği hakiyi hala daha yer yer küçük aksiyonlarla belirtme ihtiyacı hissetmesi Oda'nın MF arcından özür dileme şekli bana göre.

Bir sonraki bölüm Sanji BM'yi tutacak ya da Kaido tarafına büyük zarar verecek bir icraatta bulunacak ve yer yerinden oynayacak forumda. Bu bölümdeki panelden sonra Oda'nın Sanji'yi boş beleş işlerde koşturma ihtimali kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık