Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral hakisi miydi o yoksa ben mi yanlış anladım? Biri beni aydınlatabilir mi? Eğer kral hakiyse serideki en büyük gizemlerden olan kral hakisi de çocuk oyuncağı oldu demektir iyice. Yakında BM'ın can verdiği nesnelerde de çıkarsa şaşırmam.

Peros tek başına gelene kadar bir şekilde kardeşlerini yukarı çıkarsaydı iyi olurdu.
Ulti'nin 1.5 milyarlık adama sen kimsin çekmesi de sıktı artık. O panele Kata'yi Shanks'i koy Ulti ile dövüşmez bile çöp muamelesi yapar. Oda Luffy'i böyle karakterler ile içli dışlı etmemeli artık.

Ulti'nin kullanması biraz saçma ama.Bu gidişle harbiden herkes kullanacak.
Yav Ultinin gücü belli mi ? Neden saçma olsun Who's Who'da çıksa kimse itiraz etmezdi görünüşe göre yargı yaptığınıza eminim. Luffy Gear 4 açıyor bu kadına bir şey var demekki Bm tayfası gibi beklemeyin Kaido'nun tayfasını Bm'ye göre çok daha güçlü adamlar bulundurduğuna eminim Kaido'nun

Peros tek başına gelene kadar bir şekilde kardeşlerini yukarı çıkarsaydı iyi olurdu.
Ulti'nin 1.5 milyarlık adama sen kimsin çekmesi de sıktı artık. O panele Kata'yi Shanks'i koy Ulti ile dövüşmez bile çöp muamelesi yapar. Oda Luffy'i böyle karakterler ile içli dışlı etmemeli artık.
Luffy iyice el ayağa düştü. E. Oda çok boş yapıyor bu konuda

Yav Ultinin gücü belli mi ? Neden saçma olsun Who's Who'da çıksa kimse itiraz etmezdi görünüşe göre yargı yaptığınıza eminim. Luffy Gear 4 açıyor bu kadına bir şey var demekki Bm tayfası gibi beklemeyin Kaido'nun tayfasını Bm'ye göre çok daha güçlü adamlar bulundurduğuna eminim Kaido'nun
Gear açmasıyla ne alaka? Kaido'ya da G3 açmıştı. Şimdi ona bakarak Ulti>Kaido mu demeliyiz? Tavuğun suyunun suyunun suyunda da kral haki çıkarsa ne anladım o işten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık