Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy gereksiz gömülüyor bence. İkisini de korkutup dönüşmelerini sağlamış. Üzerine eğer G4 açsaydı ikisinin de en ufak şansı yoktu.
G4 yeni bir teknik değil artık, Luffy'nin sürekli kullanmasını garipsemiyorum. Zaten bu arc Luffy'den G5 veya uyanış bekliyorum. Yeni öğrendiği haki yeterli olmayacaktır.
Takılma ya o muhabbetlere. G4 açmayınca uzun kullanamıyor ondan açmadı ya da g3le neden oyalanıyor ki derler. G3le yense altılıyı abarttılar tek vurup geçti derler g4 açınca altılıya bile g4 açılıyor muhabbeti döner. Mutsuz adamlar mutlu olmak için yorum kovalıyor forumda

Big Mom ve Sanji için denilecek her şey aylardır deniliyor, üstüne bir şey demek gereksiz. Konuşmaya değmeyecek şeyler.

Yonkounun kalesinde misin Luffy? Ben de seni Goa Dağ Haydutları malikanesinde sanıyordum. Momo'yu da pikniğe götürdüler zaten, güle güle uğurlamıştınız. Lafa bak, şimdi mi aklına geliyor? Bölümlerce saçma iş yaptırıp artık ciddileşme vakti demek OP'un artık bırakması gereken saçma bir klişesi.

Ulti Pageone hatırına Orta.

Eğer şölende düğün yapma planları varsa Yamato'yu arama sebebi budur. Ha Yamato isyankâr ergen çocuktur ondan da tıkmış olabilir. Önüne geleni tıkıyor içeri zaten.
Bi ara evlilik olayı vardı aslinda ikisinde birbiriyle bağlantılı Kaido, bu aptalı evlendiremde mutlu bir yuva kursun belki bu dik başlılığından, hayelperest tavrından, asi ve ergen hallerinden vazgeçer adam olur diye düşünmüş olabilir.
Zincire vurulmasının iki ihtimali var

Yamato dikbaşlı, asi, hayalperest biri Kaido aklını başına alsın diye zincire vuruyor ki kaidonun tarzı bu .Belki şölene katılması için yada dediğin gibi düğün dernek kurulacak diye affetmiştir.
Adadaki baskından haberdar olunca bir fırsatını bulup kaçmıştır.

İkinci ihtimal resti çekmiş reis bunu içeri tıkmış.
Şölen olacak diye af ilan etmiş. Şölene davet etmiş. Yamato baskınından haberdar olunca kaçmıştır

Sanji suitle birlikte çok önemli işler yapabilir. İdam ayağına arcı hızlandırır diyordum ama öldürmeye hazır hale getirmişler bile. Ufak bir operasyonla çıkarır oradan momo'yu.

Yok yani Türkçesi çıksın diye illa tanıdıklarımızı mı devreye sokalım, illa isyan baryağı mı çekelim:mincika::fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık