Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm fena değil. Yamato benim canımı yakma dememiş sana zarar vermeyeceğim demiş Luffy'e yanlış anlaşılmasın diye. Hem iş bitiren hem aklı başında bir tip. Gücü ne derdi ne bekleyişinin sebebi ne gerçekten merak ettim. Ama sırf yüzünü bile 5 bölüme anca gösterecek bir psikopat çiziyor mangayı :/ Ayrıca MF'de çizmeye tenezzül etmediği hakiyi hala daha yer yer küçük aksiyonlarla belirtme ihtiyacı hissetmesi Oda'nın MF arcından özür dileme şekli bana göre.

Bir sonraki bölüm Sanji BM'yi tutacak ya da Kaido tarafına büyük zarar verecek bir icraatta bulunacak ve yer yerinden oynayacak forumda. Bu bölümdeki panelden sonra Oda'nın Sanji'yi boş beleş işlerde koşturma ihtimali kalmadı.
Ya bence MF'de gücü nasıl lanse edeceğine tam karar verememişti. Başta görsel olarak belli etmek istemeyip sonrasında "Böyle çok karışır." diyip mürekkeplendirmiş olabilir.

Usopp ve Chopperin kafası şişmiş ama ayakta. Big Mom bu ikisini alamadı mı şimdi vurduğu halde? :T

Teknik olarak hain değil. Babasına çoktan res çekmiş ki içeri tıkmışlar. Kata 2 değil.
Kata, Luffy ile dövüşe başlarken hareket noktası ileride Koca Anaya sıkıntı çıkarma ihtimali. Bu unutulunca herifin son sözleri yanlış değerlendiriliyor. Oradaki meselenin özeti "sen benim annem için tehdittin ve ben seni durduramadım. Benden sonra onu da yenmeye geleceksin değil mi?" şeklinde ve Luffy'nin bunu onaylaması sonucu "daha çok yolun var" minvalinde çok uzak bir geleceği gördüğünü söylüyor. Bu konuda boşuna yeriliyor adam.

Evlilik işinden kaçmasın diye mi zincirlediler?
Düğün olacak damat gelmeyecek mi şölene?
doğru mu anladım
Eğer şölende düğün yapma planları varsa Yamato'yu arama sebebi budur. Ha Yamato isyankâr ergen çocuktur ondan da tıkmış olabilir. Önüne geleni tıkıyor içeri zaten.

Luffy gereksiz gömülüyor bence. İkisini de korkutup dönüşmelerini sağlamış. Üzerine eğer G4 açsaydı ikisinin de en ufak şansı yoktu.
G4 yeni bir teknik değil artık, Luffy'nin sürekli kullanmasını garipsemiyorum. Zaten bu arc Luffy'den G5 veya uyanış bekliyorum. Yeni öğrendiği haki yeterli olmayacaktır.

Luffy gereksiz gömülüyor bence. İkisini de korkutup dönüşmelerini sağlamış. Üzerine eğer G4 açsaydı ikisinin de en ufak şansı yoktu.
G4 yeni bir teknik değil artık, Luffy'nin sürekli kullanmasını garipsemiyorum. Zaten bu arc Luffy'den G5 veya uyanış bekliyorum. Yeni öğrendiği haki yeterli olmayacaktır.
Küçümsenecek bir şey yok aslında yorumları okumadım gerçi cidden küçümseyen varmı bilmiyorum. O değil rakibini küçümseyen adam bizimki bölümde. G4'e geçse Ulti ve Page One sadece bir iki bölüm saf dışı kalmakla yetinmez komple gte gelirlerdi o yüzden Yamato'nun gelmesi de hoş. Bana göre de uyanış + g5 ile vsnin son düzlüğünde Kaido'nun fişini çekecektir. Sanki Luffy'nin meyvesinin uyanışsız sınırı g4'müş de bunu uyanış ile aşıp g5'e geçecekmiş gibi hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık